حفاظ ثامن

تیم تولید محتوا حفاظ ثامن قصد دارد در این مقاله به صورت جزیی تمام ویژگی حفاظ شاخ گوزنی و شرح دهد امیدوارم که راضی کننده باشد.

حفاظ چیست:

از دوران گذشته انسان همیشه به فکر امنیت بوده است تا از آزار و اذیت متجاوزین در امان باشد انسان برای بدست اوردن این امنیت حاضر است هزینه های متعددی کند.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

از جمله این هزینه ها میتوان هزینه مالی رابیان کرد  که برای اینکه از نفوذ متجاوز در امان باشیم و به امنیت نسبی برسیم همانطوز که آگاهین حفاظ مدل های مختلفی دارد  حفاظ میتواند دزدگیرباشد. حفاظ میتواند چند نفر باشد بعنوان محافظ جهت افزایش امنیت حفاظ میتواند یک خندق باشد که از ورود متجاوز جلوگیری کند حفاظ میتواند دوربین های امنیتی باشد که موجب  ایجاد رعب و وحشت در دل متجاوز شود. اما حفاظی که مدنظر ماست حفاظ های آهنی است که بر روی دیوار نصب میشوند اعم از:

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ نیزاری

حفاظ آبشاری

حفاظ لیلیوم

حفاظ بوته ای

حفاظ مردابی

و…

انواع مدل حفاظ روی دیوار را بیان کردیم در این مقاله ما با حفاظ های  نیزاری،آبشاری ،لیلیوم،بوته ای،مردابی هیچکاری نداریمدر این مقاله حفاظ شاخ گوزنی را مورد بررسی قرار خواهیم دادکه تمامی این حفاظ ها به دو قسمت کلی تقسیم خواهد شد

۱-حفاظ روی دیوار

۲-حفاظ روی زمین

در این مقاله ما با حفاظ روی دیوار کار داریم  نه با حفاظی که روی  زمین قرار گرفته است،حفاظ روی دیوار به حفاظ هایی گفته میشود که بر روی دیوار نصب میشود همچون حفاظ شاخ گوزنی

تاریخچه حفاظ شاخ گوزنی:

حفاظ شاخ گوزنی بصورت کامل تاریخچه واضحی ندارد برای همین است که در سایت ها مختلف تاریخچه های مختلفی را بیان کرده اند حفاظ ثامن سعی کرده است دقیق ترین تاریخچه  حفاظ شاخ گوزنی را بیان میکنداگر به گذشته دقت کنین برای آن که حیوانات وحشی به گله گوسفند و یا حریم مزرعه وارد نشوند حصار کشی میکردندهمچون حصارهای چوبی کمی که مدت زمان گذشت سوییسی ها تصمیم گرفتند نوع حفاظ را تغییر دهند و جنس حفاظ را در برخی روستاها آهنین کنندمدت زمانی که گذشت مدل حفاظ به شاخ گوزنی تغیییر شکل داد البته تمام این مطالب را که بیان کردیم کمتر از۵۰سال پیش رخداد که موجب ساخت حفاظ شاخ گوزنی شد

البته حفاظ شاخ گوزنی که در ابتدا تولید شد به این شکل و کیفیت نبود اماهر چقدر زمان جلوتر رفت را محصولات با کیفیت تر شدندتا کنون که حفاظ شاخ گوزنی مدل های مختلفی پیدا کردند زمان موجب ارتقا و پیشرفت میشود.

حفاظ شاخ گوزنی چیست:

حفاظ شاخ گوزنی یکی از حفاظ های مطرح در صنعت ساخت حفاظ است که الهام ساخت این نوع حفاظ از شاخ حیوان گوزن گرفته شده استاین نوع حفاظ هم دارای زیبایی خاصی است وهم شبیه یک دژ می باشد که عرض حفاظ شاخ گوزنی ۳۵ سانتیمتر تا۵۰ سانتیمتر می باشد،این نوع حفاظ دارای مدل مختلفی است که به آن ها می پردازیم:

۱-حفاظ شاخ گوزنی ساده

۲-حفاظ شاخ گوزنی فر

۳-حفاظ شاخ گوزنی پیچی

۴-حفاظ شاخ گوزنی مدلF

۵-حفاظ شاخ گوزنی بوته ای

۶-حفاظ شاخ گوزنی نیزار

۷-حفاظ شاخ گوزنی لیلیوم

تمام این مدل هایی را که بیان کردیم حفاظ شاخ گوزنی مدل های مختلف استکه هرکدام از این مدل هایی را که بیان کردیم دارای ویژگی های خاصی است هر کدام از این مدل ها دارای ویژگی هایی است که به تمام ویژگی ها خواهیم پرداخت.

انواع حفاظ شاخ گوزنی

این نوع حفاظ در تراکم و ارتفاع متفاوت است که عبارتند از:

شاخ گوزنی ارتفاع ۵۰  تراکم ۸

شاخ گوزنی ارتفاع ۵۰  تراکم ۱۰

شاخ گوزنی ارتفاع ۵۰  تراکم ۱۲

شاخ گوزنی ارتفاع ۵۰  تراکم ۱۵

شاخ گوزنی ارتفاع ۷۰  تراکم ۸

شاخ گوزنی ارتفاع ۷۰  تراکم ۱۰

شاخ گوزنی ارتفاع ۷۰  تراکم ۱۲

شاخ گوزنی ارتفاع ۷۰  تراکم ۱۵

شاخ گوزنی ارتفاع ۹۰  تراکم ۸

شاخ گوزنی ارتفاع ۹۰  تراکم ۱۰

شاخ گوزنی ارتفاع ۹۰  تراکم ۱۲

شاخ گوزنی ارتفاع ۹۰  تراکم ۱۵

شاخ گوزنی ارتفاع ۱۲۰  تراکم ۸

شاخ گوزنی ارتفاع ۱۲۰  تراکم ۱۰

شاخ گوزنی ارتفاع ۱۲۰  تراکم ۱۲

شاخ گوزنی ارتفاع ۱۲۰  تراکم ۱۵

شاخ گوزنی ارتفاع ۱۵۰  تراکم ۸

شاخ گوزنی ارتفاع ۱۵۰  تراکم ۱۰

شاخ گوزنی ارتفاع ۱۵۰  تراکم ۱۲

شاخ گوزنی ارتفاع ۱۵۰  تراکم ۱۵

انواع شاخ گوزنی از لحاظ ارتفاع و تراکم بیان کردیم .

قیمت حفاظ شاخ گوزنی:

قیمت حفاظ شاخ گوزنی باید به چند نکته اشاره کرد اول اینکه میزان زمانی که قرار است  گذاشته شود تا حفاظ  شاخ گوزنی تولید شودکه هرچقدر نمونه کار حفاظ شاخ گوزنی بیشتر زمان گرفته باشد  ارزش کار بیشتر میشود و در نهایت هزینه پرداختی بیشتر میشوددلیل دومی که موجب میشود تا هزینه نهایی حفاظ بالاتر رود میزان استفاده از میلگرد است برای مثال اگر در یک متر حفاظ ۲۰کیلو میلگرد استفاده شود یک هزینه ای دارد اما اگر ۲۳ کیلو وزن یک متر حفاظ شود به قطعیت هزینه نهایی کار افزایش میابد البته باید گفت که وقتی میلگرد استفاده شده در یک متر حفاظ بیشتر باشد در نتیجه زمان ساخت حفاظ نیز بیشتر میشود در نتیجه هزینه تمام شده حفاظ نیز بیشتر میشود بنابراین هزینه تمام  شده می شود مجموعه هزینه میلگرد یا پروفیل استفاده شده و زمانی که طول میکشد این حفاظ ساخته شود که این حفاظ میتواند حفاظ شاخ گوزنی لیلیوم و یا پیچی باشد بنابراین قیمت کلی کار بستگی دارد به این نکات دارد.

قیمت شاخ گوزنی به تراکم ،ارتفاع،مدل بستگی دارد.

حفاظ شاخ گوزنی ساده:

یکی از پرکاربردترین حفاظ ها حفاظ شاخ گوزنی ساده است که دارای چند ویژگی است که موجب میشود این حفاظ پرفروش ترین نوع حفاظ باشد حفاظ ثامن بعنوان یکی از قدیمیترین شرکت ها در زمینه تولید انواع حفاظ روی دیواری سعی میکند مهمترین ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی ساده را بیان کند.

۱-قیمت پایین :

این نوع حفاظ از حفاظ هایی است که دارای قیمت پایین است که موجب می شود این نوع حفاظ از مزایایش این است که قیمتش نسبت به حفاظ های دیگر مقطوع تر است.

۲-زیبایی:

حفاظ شاخ گوزنی ساده دارای زیبایی است که نسبت به حفاظ های دیگر زیباتر است .

۳-استقامت :

حفاظ شاخ گوزنی ساده با ۴۰سانتیمتر  عرض تبدیل به یک دیوار عریض میشود که از دیوار خونه بزرگتر است.

ساخت حفاظ شاخ گوزنی

ساخت این نوع حفاظ از میلگرد ساده شماره۱۰ است که ابتدا میلگرد را در ابعادی که میخواهیم برش میدهیم پپش از برش میلگردها در دستگاهی که با نیروی فشاری عملیات را انجام میدهد میلگرد را کج میکنیم تا برای ساخت حفاظ شاخ گوزنی مورد استفاده قرار گیرد سپس بعد از فرآیند خمش سر این میلگردهارو تیز میکنیم تا درصورت برخورد با متجاوز مورد آزار در نهایت از ورود متجاوز جلوگیری کند حال پروفیل ها را در ابعاد ۲متری برش میدهیم تا بعنوان پایه حفاظ شاخ گوزنی قرار گیرد یعنی تمامی میلگردها بر روی این پروقیل قرار میگیرند حال تمامی میلگردهایی که فرآیندهای بالا را بر رویش انجام دادیم را شروع به جوشکاری میکنیم که فرآیند جوشکاری با جوش co2انجام میدهیم که این جوش در مقابل زنگ زدن و رطوبت مقاومتر از جوش معمولی است پس از جوشکاری شروع به چک کردن و تست حفاظ  میپردازیم پس از مرحله تایید نهایی حفاظ آماده رنگ کاری میشود.

نوع رنگ کردن این نوع حفاظ به دو روش است پیستونی واستخری نوع رنگ کاری ما استخری است که این نوع حفاظ بصورت قدی در داخل استخر فرو میرود این نوع حفاظ در رنگ کاری استخری به صورت کامل رنگ میشودبهترین نوع ساخت این نوع حفاظ این نوع ساختار  است که مدل جوشکاری co2 و نوع رنگ کاری استخری است.

تراکم حفاظ شاخ گوزنی :

تراکم این نوع حفاظ یعنی تعداد شاخ های اصلی در یک حفاظ است یعنی موقعی که تعداد شاخ های اصلی را میشماریم به۸،۱۰،۱۲،۱۵ برسئ هر چقدر تعداد این شاخ ها بیشتر باشد ارزش و قیمت حفاظ بالاتر میرود بدلیل اینکه استفاده از حفاظ بیشتر شده است،در عکس پایین بصورت کامل توضیح داده شده استدر عکس ساخ گوزنی روبروتراکم ۱۰ است که تعدادشاخ هایش به۱۰ میرسد.

تراکم حفاظ شاخ گوزنی

ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی:

ارتفاع این نوع حفاظ در واقع ارتفاع حفاظ از سطح پروفیل است که هرچقدر این ارتفاع بیشتر باشد میلگرد به کار رفته در  شاخ گوزنی بیشتر است.

بنابراین هزینه و ارزش حفاظ بیشتر میشود.

روش تولید حفاظ شاخ گوزنی :

حفاظ شاخ گوزنی از لحاظ تولید سخت نیست و از لحاظ تئوری وعملی چند قظعه آهن است که کنار هم قرار میگیرد اما از لحاظ عملی دارای مشکلاتی است بذلیل تراکم بالا نیزه ها در حفاظ شاخ گوزنی جوشکاری سخت است .

روش رنگ کاری حفاظ شاخ گوزنی:

رنگ کاری این نوع حفاظ مشکل است دلیلش هم این است که دارای تراکم میلگرد در اطراف حفاظ میباشداگر تولید کننده ها علاقه دارند که کار باکیفیت به مشتری تحویل دهند باید از رنگ استخری استفاده کنندیعنی حوضچه هایی دارند که کامل حفاظ داخل آن میرود و یکدست رنگ میشودولی این سبک هزننه هارا در رنگ کاری این نوع حفاظ چندبرابر میکند از افتخارات حفاظ ثامن این استکه این مدل رنگ کاری را برای حفاظ های خود مورد اسفاده قرار میدهد.

مدل جوشکاری حفاظ شاخ گوزنی:

جوشکاری حفاظ شاخ گوزنی در حفاظ ثامن بروش co2انجام میشود که بهترین نوع جوشکاری است . علت استفاده از این نوع جوشکاری هم این است که با رطوبت واکنش نمیدهد و پس از مدتی از بین نمیرود .

طول حفاظ شاخ گوزنی:

طول ثابت این نوع حفاظ بصورت ۲متری تولید می شودیعنی طول هر قطعه از شاخ گوزنی طول پایش ۲ متر است.

عرض حفاظ شاخ گوزنی:

عرضاین نوع حفاظ  بصورت میانگین ۵۰ سانتمتری است اماحفاظ شاخ گوزنی بین ۳۰ تا ۶۰ سانتی متری مختلف است که عرض حفاظ بستگی به مدل و ارتفاع این نوع حفاظ دارد.

ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی:

ارتفاع این نوع حفاظ متفاوت است ارتفاع حفاظ میتواند از ۳۰ سانتمتر باشد تا ۱۵۰یا ۱۶۰ سانتمتر هرچقدر ارتفاع این نوع حفاظ بیشتر باشد امنیت خانه مورد نظر نیز بیشتر است.

میلگردمورد استفاده در حفاظ شاخ گوزنی:

در حفاظ های شاخ گوزنی میلگرد معمولا میلگرد مورد استفاده ۱۰ است که این نوع میلگرد میلگرد ساده و یدون آج است .

پرداخت میلگرد حفاظ شاخ گوزنی:

پرداخت این نوع میلگرد خیلی سخت نیست فقط کافی است با دستگاه مورد نظر این کله(سر) میلگرد را تیز کنیم.

حالت دادن میلگرد حفاظ شاخ گوزنی:

مهمترین قسمت تولید این نوع حفاظ این قسمت است که ابتدا باید حالت و ارتفاع و عرض و مدل این نوع حفاظ معلوم شود وسپس نسبت به اینکه بدانیم ویژگی های سفارش را نسبت به آن میلگردها را بادستگاه مدنظر برش میدهیم.

رنگکاری حفاظ شاخ گوزنی:

برای رنگکاری حفاظ شاخ گوزنی چند روش وجود دارد اولین روش رگ کاری با قلم است که باید تک تک شاخ ها با قلم رنگ زده شودکه در این روش رنگ کاری بسیاری از قسمت ها رنگ نمیشود بنابراین   حفاظ شاخ گوزنی با روش رنگکاری با قلم انجام نمی شود.روش دوم برای رنگکاری روش پیستونی است که در این روش حفاظ با فشار باد رنگ میشود روش سوم رنگ کاری استخری است که در این روش تمام حفاظ شاخ گوزنی درون وان میکنندکه موجب میشود تمام حفاظ یکدست رنگ شودنوع رنگ کاری در حفاظ ثامن رنگ کاری استخری است.

حفاظ شاخ گوزنی در شهرهای دیگر:

حفاظ شاخ گوزنی در ۳۲ اسحفاظ شاخ گوزنی تان ایران نیز مورد استفاده استبزرگترین تولیدکننده حفاظ شاخ گوزنی در ایران دو شهر تهران و مشهد هستند که موجب میشوددر این دو شهر قیمت حفاظ شاخ گوزنی نسبت به شهر های دیگر ارزان تر استبنابراین بهترین دوشهر برای خرید حفاظ شاخ گوزنی مشهد و تهران هستندکه شهرهایی همچون نیشابور بهتر است از شهر مشهد حفاظ خود را خریداری کننددر صورتی که شهری همچون رامسر، یزد، بابل بهترین محل خرید حفاظشان شهر تهران استکه قیمتشان مقطوع است.

حفاظ شاخ گوزنی در شهرهای گرم و خشک:

در شهر های گرم و خشک عامل اصلی از بین برنده حفاظ خورشید است که موجب از بین رفتن رنگ حفاظ میشودبنابراین برای این شهر ها موقع رنگ زدن رنگ وان را غلیظ میکنیم که موجب میشود این حفاظ درصد بالاتری رنگ شود .

حفاظ شاخ گوزنی در شهرهای شمالی:

منظور از شهرهای شمالی شهرهای استان های مازندران ،گیلان ویژگی این استان ها بارندگی استدشمن آهن رطوبت و اب است که موجب میشود که حفاظ های آهنی دچار اکسید شوند و به مرور زمان از بین روندبرا اینکه این نوع خردگی کاهش یابد از جوشCO2 استفاده می شود که موجب می شود  جوش براحتی خرده نشود.

جوش CO2 در مقابل رطوبت مقاوم تر است تا جوش های عادی بنابراین برای شهرهای شمالی باید از جوش هایCO2استفاده شودو نوع رنگکاری در مناطق شمالی سه بار انجام میشود تا تمام حفاظ ها رنگ شوند

شرکت حفاظ ثامن

حفاظ شاخ گوزنی لیلیوم:

حفاظ لیلیوم یکی از حفاظ های لاکچری محسوب میشود این نوع حفاظ بسیار زیبا است طرح حفاظ لیلیوم شبیه به گل لیلیوم است که در ارتفاعات خاص تولید میشود

علت قیمت بالا این نوع حفاظ زمان بر بودن ساختش میباشد.

حفاظ لیلیوم

که برای مثال شما تصور کنین قرار است با یک سیم گلی درست کنین چقدر برای شما زمانبر است حال تصور کنین قرار است با میلگرد شماره ۱۰ این کار را انجام دهید چقدر سخت تر میشود ابتدا گل لیلیوم را با میگرد شماره ۱۰ میسازیم که ساخت شاخه های گل یعنی خم کردن میلگرد شماره ۱۰ به ابعاد دقیق سپس جوش دادن این میلگردها بهم در این مرحله  شاخه های گل لیلیوم  ساخته شده اند در مرحله بعدی گل های لیلیوم را به شاخه های ساخته شده جوش میدهیم در مرحله سوم پروفیل را آورده و نسبت به تراکم مورد نظر که برای حفاظ لیلیوم این تراکم بین ۳گل تا ۴گل است یعنی برای ساخت حفاظ لیلیوم در طول دومتر میتواند ۳الی ۴ گل موجود باشد قاعدتا تعدادگل ها بیشتر شود قیمت و ارزش کار نیز بیشتر میشود ارتفاع حفاظ لیلیوم  میانگین ۱۰۰ سانتیمتر (۱متر) است میلگرد مورد استفاده در حفاظ لیلیوم میلگرد ۱۰ است.

حفاظ لیلیوم

نوع رنگ حفاظ لیلیوم 

رنگ کاری حفاظ لیلیوم میتواند کوره ای صورت بگیرد که بمعناب واقعی کلمه دیگر این نوع حفاظ لاکچری محسوب میشود علتش هم این که هزینه را تا ۲۰درصد افزایش میدهد اما کار نیز بشدت زیباتر میشود.

حفاظ لیلیوم

روش دوم رنگ کاری حفاظ لیلیوم  :

که ابتدا تمام حفاظ لیلیوم بصورت یکدست در استخر رنگ میشودو در مرحله بعدی رنگکاری گل های لیلیوم رنگ طلایی میشودحفاظ لیلیوم در این مرحله آماده بارگیری و نصب است.

حفاظ لیلیوم

حفاظ شاخ گوزنی پیچ:

حفاظ شاخ گوزنی مدل های مختلفی دارد یکی از این مدل ها حفاظ شاخ گوزنی مدل پیچ است که شبیه حفاظ های شاخ گوزنی عادی است با این تفاوت که در مدل حفاظ شاخ گوزنی پیچ شاخ ها پیچ خورده اندکه به قطعیت این مدل مدل ساده گرونتر است علتش هم این است که برای پیچ دادن حفاظ هم زمان بیشتری میبرد هم آهن بیشتری اما حفاظ شاخ گوزنی مدل پیچ دارای زیبایی خاص خودش است ارتفاع تولیدی حفاظ شاخ گوزنی ساده نیز عبارتنداز:۳۰ سانتیمتر ، ۶۰ سانتیمتر ، ۹۰ سانتیمتر ، ۱۲۰ سانتیمتر ، ۱۵۰ سانتیمتر تولید میشوند.

حفاظ شاخ گوزنی پیچی

حفاظ شاخ گوزنی ساده:

حفاظ شاخ گوزنی مدل ساده یکی از پر فروش ترین نوع حفاظ های شاخ گوزنی است علتش هم این است کهنسبت به ابعاد و زیبایی و تراکم و ارتفاعش قیمت بصرفه و مناسبی دارداین نوع حفاظ در تراکم های ۸،۱۰،۱۲،۱۴ تولید میشودارتفاع تولیدی حفاظ شاخ گوزنی ساده نیز عبارتند از:

۳۰سانتیمتر

۶۰سانتیمتر

۹۰سانتیمتر

۱۲۰سانتیمتر

۱۵۰سانتیمتر

تولید میشوند .

تراکم و ارتفاع را در ابتدای مقاله بصورت کامل توضیح داده ایم.

حفاظ شاخ گوزنی مدلF:

حفاظ شاخ گوزنی مدل Fاز مدل های معروف حفاظ شاخ گوزنی استکه در این مدل حفاظ به شکل F طراحی شده است.تراکم این حفاظ ۸،۱۰،۱۲،۱۴ است

ارتفاع ساخت حفاظ شاخ گوزنیF :

۳۰سانتیمتر

۶۰سانتیمتر

۹۰سانتیمتر

۱۲۰سانتیمتر

۱۵۰سانتیمتر

تولید میشوند .

میلگرد مورد استفاده در این نوع حفاظ میلگرد شماره ۹ است.که این نوع میلگرد جز میلگردهای مناسب برای این حفاظ  است .

حفاظ شاخ گوزنی مدل مردابی(نخل):

این نوع حفاظ به حفاظ نخلی یا مردابی معروف است جز حفاظ های لاکچری محسوب میشود دارای زیبایی خاص مختص به خودش است.

حفاظ شاخ گوزنی پیچی

همانطور که در عکس های بالا مشاهده میکنید این نوع حفاظ شبیه به نخل است اما علت اینکه به این نوع حفاظ مردابی میگویند تنها تراکم بافتش استحفاظ نخلی شبیه به مرداب است دارای بافت سنگین و  دارای حفاظت قوی و گرانترین نوع حفاظ در بین حفاظ ها استحال شما فکر کنین بخواهیم این نوع حفاظ را نیز رنگ کوره ای بزنیم به قطعیت هزینه ها بالاتر میروداما پس از رنگ کوره ای میتوان گفت که حفاظ شما لاکچری ترین نوع حفاظ در سطح کشور استعلت اینکه نمیگویم در سطح دنیا این است که نمیدانیم تولیدات نقاط مختلف دنیا چگونه است.

ارتفاع حفاظ نخلی :

۳۰سانتیمتر

۶۰سانتیمتر

۹۰سانتیمتر

۱۲۰سانتیمتر

۱۵۰سانتیمتر

تولید میشوند ارتفاع مناسب برای حفاظ نخلی یک متر استمیلگرد مورد استفاده در این نوع حفاظ میلگرد شماره ۹ است نوع رنگکاری حفاظ نخلی نیز به اینصورت است یا استخری رنگ میشود یا کوره ایرنگ های حفاظ نخلی نیز انتخابی است.

نصب حفاظ شاخ گوزنی:

حفاظ شاخ گوزنی مدل های مختلفی دارد اعم از حفاظ لیلیوم،نخلی، ساده،پیچی و…همانطور که دیدین حفاظ مدل های مختلفی دارند اما نوع نصب تمام حفاظ ها شبیه هم است که روش نصب این نوع حفاظ ها به اینصورت است که با پین هایی به دیوار اتصال میدهند پین هارا با سیمان به دیوار اتصال میدهند سپس اتصال هار ا با جوش به حفاظ متصل میکنندکه هزینه نصب هر متر از این حفاظ ها متری ۱۰ هزارتومان است برای مثال اگر ۲۰۰ متر حفاظ برای نصب داشته باشین هزینه نصب فقط دو میلیون تومان است معمولا هر ۱۰ متر نصب، ۷۰دقیقه طول میکشد بنابراین شما میتوانین محاسبه کنین ۱۰۰ متر نصب چه میزان زمان میبرد .

سفارش حفاظ شاخ گوزنی:

حفاظ ثامن با ۲۰ سال سابقه فعالیت در زمینه تولید انواع حفاظ یکی از شرکتهای مطرح در زمینه تولید حفاظ استو در نقاط اصلی کشور در حال فعالیت است دفتر اصلی شرکت واقع در بازار آهن تهران در شادآباد است دفتر دوم در بومهن موجود است ودفتر سوم در خلازیل تهران واقع است .

حمل و انتقال حفاظ شاخ گوزنی:

حفاظ شاخ گوزنی برای جابه جایی نسبت به حجم بار نیاز به نیسان یا تریلی داریم که این انتقال خوئ خریدار یا با اعتماد به حفاظ ثامن را موظف میکنید تا حمل  کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *