استفاده از حفاظ شاخ گوزنی در چه دیوار هایی بهتر است؟

استفاده از حفاظ شاخ گوزنی 3213685124245

در سال  های اخیر اهمیت به امنیت دیوار های ساختمان های اداری و منازل بسیار گسترش یافته است. تولیدکنندگان بسیاری انواع حفاط سنتی و مدرن روی دیوار را تولید می کنند. استفاده از حفاظ شاخ گوزنی برای منازل و ساختمان های اداری مناسب است که امنیت آن ها برا صاحبانشان اهمیت دارد. این مدل جزو نسل های جدید حفاظ می باشد که ضریب امنیت بالایی دارد. حفاظ شاخ گوزنی برای جلوگیری از ورود سارقان و حیوانات به داخل ساختمان استفاده می شود. این حفاظ مقاومت و استحکام بالایی دارد و از نظر امنیتی مورد تایید پلیس است. در گذشته برای حفاظت از ساختمان ها از سیم خاردار استفاده می شد که چهره زشتی به ساختمان می داد.

استفاده از حفاظ شاخ گوزنی 3213685124245

تاثیر حفاظ شاخ گوزنی بر نمای ساختمان

استفاده از حفاظ شاخ گوزنی زیبایی چشم نوازی به دیوار های ساختمان می دهد. سیم خاردار و نرده  های قدیمی که در گذشته برای حفاظت از ساختمان استفاده می شد جذابیتی نداشتند و چه بسا نمای بدی برای ساختمان ایجاد می کردند. اما حفاظ شاخ گوزنی بخصوص اگر تراکم شاخه  های آن زیاد باشد علاوه بر امنیتی که برای ساختمان فراهم می کند از منظر زیبایی شناختی هم جلوه شیک و مدرنی به ساختمان می دهد. این حفاظ شکلی متفاوت و زیباتر از حفاظ های قدیمی دارد و شاخه های آن در اشکال مختلف خمکاری شده است تا بالاترین ضریب امنیت را به ارمغان بیاورد.

میزان امنیت حفاظ شاخ گوزنی

استفاده از حفاظ شاخ گوزنی باعث می شود با خیال راحت به مدت طولانی مسافرت بروید بدون اینکه ترسی از سرقت منزل یا محل کار خود داشته باشید. این مدل حفاظ هم برای روی دیوار و هم پنجره و بالکن قابل استفاده است و در صورت نیاز می توانید برای هرجا که امنیت آن برای شما مهم است استفاده کنید. حفاظ شاخ گوزنی شرکت حفاظ ثامن از جنس آهن یا همان فولاد و با میلگرد ۱۰ ساخته شده است و با دستگاه های تیزرو بریده و خمکاری شده اند. شاخک های آن به قدری تیز است که هیچ سارقی حتی فکر ورود به ساختمان به سرش خطور نمی کند چه برسد به اینکه بخواهد سرقت کند. به دلیل اینکه عبور از آن خطرات جبران ناپذیری به همراه دارد. این محصول استحکام و نفوذناپذیری بالایی دارد و درصد عبور از آن تقریبا صفر است.

جنس حفاظ شاخ گوزنی

استفاده از حفاظ شاخ گوزنی با تراکم بالا امکان هرگونه ورود غیر مجاز را به صفر می رساند. تراکم حفاظ های تولید حفاظ ثامن بسیار بالاست و هیچ راه ورودی به داخل ساختمان وجود ندارد. برای ساخت و طراحی حفاظ شاخ گوزنی از آهن استفاده می شود. آهن دست دوم و یا ضایعات اصلا برای ساخت آن مناسب نیست به دلیل اینکه مقاومت کمی دارد. برای ساخت حفاظ های شاخ گوزنی باید از آهن نو استفاده شود. این محصول پس از ساخت دچار له شدگی و خمیدگی نمی شود و به هیچ عنوان امکان بریدن آن وجود ندارد. این حفاظ را یک بار سفارش می دهید و تا سالیان سال همچون سد محکمی پشتیبان اموال و خانه  های شماست.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

استفاده از حفاظ شاخ گوزنی برای خانه  های ویلایی، ساختمان های اداری و باغ های شهری توصیه می شود. عوامل متعددی در تعین قیمت آن موثر است. ارتفاع، تراکم، عرض و محیطی که قرار است برای آن حفاظ بزنید در تعیین قیمت آن موثر است. ارتفاع این حفاظ بین ۹۰ تا ۱۵۰ سانتیمتر متغیر است. با توجه به ارتفاع دیوار می توانید آن را با ابعاد مختلف سفارش دهید. هرچه ارتفاعی که در نظر می گیرید بلندتر باشد آهن بیشتری مصرف می شود و در نتیجه هزینه بالاتر می رود. توجه کنید حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار هایی که مسطح نیستند توصیه نمی شود. عرض دیوار شما نیز در تعیین قیمت موثر است. این حفاظ را می توانید با عرض های مختلف سفارش دهید. البته شاخه  های آن عرض دیوار را به طور کامل می پوشاند و امکان ایستادن روی آن تقریبا غیر ممکن است.

استفاده از حفاظ شاخ گوزنی با ارتفاع بلند برای دیوار های کوتاه و ویلا های خارج شهر بسیار مناسب است. به دلیل اینکه این ساختمان ها امنیت کمتری دارند و احتمال ورود سارقان و حیوانات به داخل آن ها زیاد است. برای اینکه افراد نتوانند به راحتی از لای نرده  های حفاظ عبور کنند این حفاظ را با تراکم بالا سفارش دهید. تراکم حفاظ، تعداد نرده  های عمودی است که در یک متر حفاظ تعبیه شده است. تراکم بالاتر امنیت بالاتری را نیز به همراه خواهد داشت. سفارش نرده شاخ گوزنی با هر ارتفاع و تراکم و عرض سلیقه ای است اما قبل از سفارش و خرید حتما با تولیدکننده و نصاب آن مشورت کنید تا با توجه به شرایط دیوار ساختمان شما، بهترین ابعاد را برای شما بسازد.

استفاده از حفاظ شاخ گوزنی 545863646546

مزایای استفاده از حفاظ شاخ گوزنی

استفاده از حفاظ شاخ گوزنی تولید حفاظ ثامن مزایای بسیاری دارد از جمله:

  • نسبت به مدل های قدیمی تر هزینه بازسازی و نگهداری زیادی ندارد.
  • شاخک های آن رو به بیرون ساختمان نصب می شود تا هیچکس نتواند روی عرض دیوار بایستد.
  • تراکم آن طبق نیاز مشتری قابل تغییر است.
  • به نمای خارجی ساختمان زیبایی و جذابیت می بخشد.
  • با توجه به سفارش مشتری در رنگ های مختلف برای سلیقه های مختلف تولید می شود.
  • عبور از شاخه های آن عملا غیر ممکن اس و امنیت ساختمان را تضمین می کند.
  • به دلیل استفاده از رنگ های مرغوب و با کیفیت و استفاده از روش الکتروستاتیک در رنگ آمیزی حفاظ در برابر نور خورشید و باران و برف بسیار عالی و مقاوم است.
  • با توجه به سفارش مشتری در عرض های مختلف تولید می شود.
  • به دلیل اینکه جنس آن آهن است در صورتی که مایل به تعویض آن باشید، می توانید آن را به عنوان ضایعات و یا حفاظ دست دوم بفروشید و سود کنید.

سفارش حفاظ شاخ گوزنی

امروزه استفاده از حفاظ شاخ گوزنی برای امنیت ساختمان بسیار رواج پیدا کرده است. حفاظ ثامن انواع حفاظ روی دیوار را با قیمت مناسب طبق سفارش شما تولید می نماید. حفاظ های روی دیوار را معمولا یک بار برای یک عمر سفارش می دهید و نیازی به تعمیر و نگهداری آنچنانی ندارند. اما حفاظ ثامن برای جلب رضایت مشتریان کلیه خدمات و تولیدات خود را با پشتیبانی و خدمات پس از فروش عرضه می نماید. حفاظ شاخ گوزنی تا سالیان سال از اموال شما محافظت می کند. برای اطلاع از قیمت ها و سفارش انواع حفاظ با شماره  های داخل سایت تماس حاصل نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *