در راهنمای خرید حفاظ ساختمان شما را با انواع حفاظ روی دیوار آشنا خواهیم کرد. حفاظ های ساختمانی انواع متنوعی دارند و ممکن است در انتخاب بهترین حفاظ روی دیوار دچار سردرگمی شوید. ما به شما خواهیم گفت که چه نرده ای مناسب دیوار شماست و برای خرید آن چقدر باید هزینه کنید. پس با ما همراه باشید. حفاظ ها بر اساس عرض، ارتفاع، وزن و تراکم قیمت گذاری می شوند. جنس آن ها از آهن است که مقاومت بالایی دارد. در گذشته برای حفاظت از ساختمان های مسکونی و اداری معمولا از سیم خاردار یا نرده  های ساده استفاده می شد که نه زیبایی داشتند و نه امنیت ساختمان ها را تضمین می کردند. اما امروزه انواع متنوعی از این محصولات تولید شده است که با توجه به بودجه و نیازی که دارید می توانید بهترین آن ها را انتخاب کنید و از ساختمان و اموال خود محافظت کنید.

راهنمای خرید حفاظ ساختمان این شرایط را برای شما فراهم نموده است تا مدل های مختلف آن را خریداری کنید و تا مدت ها خیالتان از امنیت ساختمان آسوده باشد. حفاظ های نسل جدید مانند حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ لیلیوم، حفاظ بوته ای، حفاظ نیزار و حفاظ نخل مرداب دارای استحکام و مقاومت بالایی هستند و زیبایی نمای ساختمان را دوچندان می کنند و ضریب امنیت بالایی دارند و مورد تایید پلیس هستند. حفاظ های امنیتی بهترین سد برای جلوگیری از ورود سارقان و حیوانات به داخل ساختمان می باشند. در صورتی که حفاظ روی دیوار به صورت اصولی و متناسب با عرض و ارتفاع دیوار ساخته شود امکان ورود به داخل ساختمان از طریق دیوار به صفر می رسد. در صورتی که سارق بخواهد به زور وارد ساختمان شود خطرات جبران ناپذیری را باید متحمل شود.

راهنمای خرید حفاظ ساختمان 654896321987562

حفاظ شاخ گوزنی

راهنمای خرید حفاظ ساختمان برای افرادی که امنیت برای آن ها در درجه اول اهمیت است: حفاظ شاخ گوزنی و دیگر حفاظ های روی دیوار مدرن که قبلا به آن ها اشاره شد برای دیوار های صاف و هم سطح مناسبند و استفاده از آن برای دیوار های غیر همسطح اصولی نیست و توصیه نمی شود. برای مکان هایی که چنین دیواری دارند یا اصلا دیوار ندارند بهتر است از سیم خاردار استفاده کنید. این مدل حفاظ روی دیوار و دیگر مدل های مشابه زیبایی منحصر به فردی به ساختمان می دهند. امنیت بالایی دارند و در برخی از مدل ها ضریب امنیت آن ها به ۹۹ درصد می رسد.

راهنمای خرید حفاظ ساختمان با توجه به ابعاد حفاظ شاخ گوزنی: این محصول به دلیل شاخک های تیز و برنده و نامنظمی که دارد ورود افراد به داخل منازل را غیر ممکن می سازد. ارتفاع این محصول بین ۹۰ تا ۱۵۰ سانتیمتر است اما با هر ارتفاعی که بخواهید می توانید آن را خریداری کنید. عرض این حفاظ را نیز می توانید با توجه به عرض دیوار سفارش دهید. تراکم آن را نیز می توانید طبق نظر خود سفارش دهید هرچه تراکم بالاتر باشد وزن آهن به کار رفته در آن نیز بالاتر می رود و در نتیجه به قیمت آن افزوده می شود. حفاظ های تولید شده توسط حفاظ ثامن تراکم بالایی دارند. رنگ به کار رفته برای حفاظ های مدرن بسیار مرغوب و با کیفیت است و این حفاظ ها به روش الکترواستاتیک رنگ آمیزی می شوند که مقاومت آن در برابر نور خورشید و باد و باران را افزایش می دهد.

حفاظ سرنیزه ای

شرکت  حفاظ ثامن برای جلب رضایت مشتریان خود انواع حفاظ قدیمی و مدرن را با بالاترین کیفیت تولید نموده است. برای کسانی که به دنبال نرده  های قدیمی می باشند نیز مدل پرطرفدار نیزه ای با طرح ها و رنگ های مدرن و امروزی تولید شده است.

راهنمای خرید حفاظ ساختمان برای حفاظ سرنیزه ای: حفاظ سرنیزه ای از نمونه  های کلاسیک و قدیمی حفاظ روی دیوار می باشد. ارتفاع آن را با توجه به بلندی دیوار ساختمان خود میتوانید تغییر دهید. این مدل از پرفروشترین و قیمت مناسبترین حفاظ های ساختمانی می باشد. کمترین ارتفاعی که باید برای آن انتخاب کنید ۹۰ سانتیمتر است تا امنیت مطلوبی برای ساختمان شما فراهم کند. این حفاظ به صورت یک طرفه، دوطرفه و سه طرفه تولید می شود. انواع مختلف و مدرن آن که چندسالی است خرید آن رواج پیدا کرده است مدل سرکج یا آبشاری است که درصد امنیت آن را بسیار بالا می برد. مدل های دوطرفه و سه طرفه هرگونه امکان عبور از روی دیوار را غیر ممکن می سازد. قیمت این حفاظ ها بسته به مدل آن متفاوت است. اما مدل یک طرفه ارزانترین نوع حفاظ روی دیوار است.

 

راهنمای خرید حفاظ ساختمان 564856454حفاظ بوته ای

راهنمای خرید حفاظ ساختمان مدل بوته ای: حفاظ بوته ای همانطور که از نام آن پیداست ظاهر آن شبیه بوته خار است. این مدل یکی از بهترین انواع حفاظ های مدرن است که به دلیل خار هایی که دارد مانع از هرگونه ورود غیر مجاز به داخل ساختمان می شود. این محصول زیبایی را برای ساختمان به ارمغان می آورد. حفاظ بوته ای ساخت حفاظ ثامن با تراکم بالا و پر پیچ و خم ساخته می شود و به همین دلیل امنیت ساختمان شما را تضمین می کند. ارتفاع این محصول بین ۵۰ تا ۱۵۰ سانتیمتر است و برای ساخت آن از میلگرد ۱۰ استفاده می شود. برای کسانی که به دنبال حفاظی با درصد بالای ایمنی و زیبایی می باشند خرید این محصول را پیشن هاد می کنیم. این مدل را می توانید برای ویلا ها، ساختمان های مسکونی و خانه  های حیاط دار سفارش دهید.

حفاظ لیلیوم

راهنمای خرید حفاظ ساختمان مدل لیلیوم: این مدل یکی از زیباترین حفاظ های روی دیوار می باشد. به شکل گل لیلیوم طراحی می شود که هر شاخه آن ۱۵ گل دارد و از میلگرد ۱۰ ساخته می شود. طراحی آن با ال هام از گل لیلیوم انجام شده که ورود به بوته  های آن غیر ممکن است. به روش الکترواستاتیک رنگ آمیزی می شود و برای گل های آن یک رنگ و شاخه  ها رنگ دیگر استفاده میشود . البته طبق سلیقه خود می توانید هر رنگی که باب میل شماست را انتخاب کنید. قیمت این مدل حفاظ با توجه به وزن آن مشخص می شود اما به دلیل زیبایی و امنیتی که دارد نسبت به حفاظ های دیگر قیمت بالاتری دارد. همچنین زیبایی چشم نوازی به ساختمان می بخشد. برای ویلا های شخصی معمولا این مدل سفارش داده می شود.

خرید انواع حفاظ روی دیوار

برای انتخاب حفاظ مناسب راهنمای خرید حفاظ ساختمان را مطالعه نمایید و به ارتفاع و عرض دیوار توجه کنید و حتما قبل از خرید با نصاب مشورت کنید تا محصولی خریداری کنید که هم از نظر امنیت و هم زیبایی پاسخگوی نیاز شما باشد.  حفاظ ثامن با بهره گیری از کادری مجرب و حرفه ای تولیدکننده انواع حفاظ روی دیوار می باشد. محصولات این شرکت با کیفیت بالا و رنگ مرغوب تولید می شود. برای خرید انواع حفاظ روی دیوار می توانید با شماره  های داخل سایت تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.