انواع حفاظ نیزه ای که بیشترین حفاظت را ایجاد می کنند

انواع حفاظ نیزه ای 5645412121

حفاظ های روی دیوار در انواع و مدل های مختلف در بازار موجود می باشد. یکی از این مدل ها حفاظ نیزه ای می باشد. دست شما برای انتخاب باز است و می توانید با توجه به محل سکونت خود انواع حفاظ نیزه ای را انتخاب کنید. حفاظ های تولید شده توسط حفاظ ثامن کیفیت بالایی دارند و با خیال راحت می توانید این محصول را سفارش دهید. حفاظ روی دیوار اولین گزینه برای تامین امنیت ساختمان است. به دلیل اینکه نسبت به دزدگیر و دوربین مدار بسته هزینه زیادی ندارد و می توانید منزل یا ساختمان تجاری خود را تا مدت ها خالی نگه دارید بدون اینکه نگران سرقت از آن باشید. حفاظ نیزه ای قدیمی ترین مدل نرده روی دیوار است که از گذشته تا به امروز وظیفه نگهداری و حفظ امنیت ساختمان ها را به عهده داشته است.

انواع حفاظ نیزه ای از گذشته نیز طفداران بسیاری داشته اند و با گذشت زمان و پیشرفت مدل های آن به یکی از پر استفاده ترین نرده های روی دیوار تبدیل شده است. این محصول در عین حال که ساختاری بسیار ساده دارد اما تا حد مطلوبی امنیت ساختمان را تضمین می کند. و به نمای ساختمان زیبایی می بخشد. ویژگی دیگری که این نوع حفاظ دارد این است که قیمت مناسب تری نسبت به مدل های دیگر دارد و در صورتی که نمی خواهید هزینه زیادی صرف حفاظ روی دیوار کنید این مدل بهترین گزینه پیش روی شماست. این محصول در ارتفاع های مختلفی تولید می شود که با توجه به نیاز خود و با مشاوره با نصاب می توانید بهترین ارتفاع نرده را سفارش دهید.

انواع حفاظ نیزه ای 3212312312313

ساختار حفاظ های نیزه ای

انواع حفاظ نیزه ای معمولا از کنار هم قرار گرفتن پروفیل های ۴ سو و یا لوله ای در کنار هم و به حالت موازی قرار گرفته است. ویژگی که این محصول دارد این است که در قسمت بالای آن می توان تعداد نیزه ها را افزایش داد که بسته به میزان امنیتی که برای ساختمان نیاز است می توان این تعداد را کم یا زیاد کرد. این نیزه ها هم به صورت سرخم و هم با زاویه ۴۵ درجه می توانند قرار بگیرند که باید توجه داشته باشید که حالت زاویه دار نیزه امنیت بیشتری نسبت به حالت سرخم فراهم می کند. برای رنگ آمیزی حفاظ های نیزه ای از روش الکترواستاتیک و رنگ های پودری درجه یک و با دوام استفاده می شود. می توانید آن را در رنگ های سفید، مشکی، قهوه ای و یا هر رنگ دیگر که به نمای ساختمان شما بخورد انتخاب کنید.

انواع حفاظ نیزه ای را می توانید در ارتفاع های ۱۰۰، ۱۲۰ و ۱۵۰ سانتیمتر سفارش دهید. تراکم هر شاخه ۱۶ عدد در هر ردیف است که امنیت قابل قبولی فراهم می کند. طول هر شاخه به اندازه دو متر است. برای جوشکاری نیز از جوش گاز co2 استفاده می شود و به صورت دو طرفه که استحکام بالایی ایجاد می کند. این حفاظ نصب ساده ای دارد و به دیوار آسیبی وارد نمی شود

انواع حفاظ نیزه ای

حفاظ های نیزه ای در چند نوع و متناسب با شرایط خریدار تولید شده است که به هریک از آن ها خواهیم پرداخت.

حفاظ نیزه ای مدل تک نیزه

از قدیمی ترین و ساده ترین انواع حفاظ نیزه ای، حفاظ تک نیزه می باشد که فقط به صورت یک نرده عمودی که بالای آن یک نیزه تیز تعبیه شده است ساخته شده است. در این نرده، میله ها به صورت عمودی کنار هم قرار گرفته اند که کم ترین فاصله میان آن ها ۱۱ سانتیمتر باید باشد. می توان گفت این محصول پیچیدگی آن چنانی ندارد و ظاهر ساده ای به ساختمان می بخشد. برای اینکه این نرده بتواند امنیت مناسبی برای ساختمان شما فراهم کند این محصول را بالای یک متر سفارش دهید. این محصول برای خانه هایی که دیوارهای بسیار کوتاهی دارند و تمام اطراف آن با ساختمان احاطه شده است گزینه مناسب تری است. همچنین ارزان ترین نوع حفاظ روی دیوار می باشد.

انواع حفاظ نیزه ای 5645412121

حفاظ نیزه ای مدل دو نیزه

دومین مدل از انواع حفاظ نیزه ای، نرده دو نیزه می باشد که همان طور که از نام آن مشخص است از دو سرنیزه ساخته شده است که یکی به سمت داخل و دیگری به سمت خارج خم شده است. حفاظ تک نیزه ای به دلیل اینکه عرض دیوار را به طور کامل پر نمی کرد امنیت کاملی را فراهم نمی نمود و افراد به راحتی می توانستند روی دیوار بایستند. اما در مدل دو نیزه ای این ایراد برطرف شده است و هیچ سارقی نمی تواند روی دیوار بایستد و وارد ساختمان شود.

حفاظ نیزه ای مدل سه نیزه

یکی از انواع حفاظ نیزه ای که چند سالی است به یکی از محصولات پرفروش تبدیل شده است و امنیت بالایی فراهم می کند حفاظ نیزه ای سه سر می باشد. این حفاظ ترکیبی از دو مدل تک نیزه و دو نیزه می باشد. در این محصول یک نیزه به صورت عمودی و دو نیزه به داخل و خارج ساختمان قرار داده شده که امنیت بسیار بالایی فراهم می کند. در میان حفاظ های نیزه ای بهترین نوع است که بیشترین حفاظت را برای ساختمان فراهم می کند. برای ساخت این محصول از میلگرد ۱۰ استفاده می شود که در عین حال که امنیت بالاتری فراهم می کند قیمت مناسب تری نسبت به دو مدل دیگر دارد.

سفارش حفاظ نیزه ای

حفاظ ثامن برای جلب رضایت تمامی مشتریان خود، انواع حفاظ نیزه ای را با کیفیت بالا و قیمت مناسب تولید و عرضه می نماید. در صورت نیاز به خرید انواع حفاظ روی دیوار و مشاوره برای انتخاب بهترین نرده می توانید با شماره های داخل سایت تماس حاصل نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *