ایمن ترین مدل حفاظ دیوار کدام است

ایمن ترین مدل حفاظ دیوار 68545351321454

با افزایش سرقت و جرم و جنایت در شهرها انتخاب ایمن ترین مدل حفاظ دیوار به یکی از دغدغه های اصلی ساکنان شهرها تبدیل شده است. حتی ساختمان های روستایی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. پس باید بتوانید حفاظی انتخاب کنید که ضریب امنیت بالایی داشته باشد. انتخاب حفاظ دیوار مناسب به خصوص برای افرادی که بیشتر زمان خود را خارج از خانه سپری می کنند امری واجب و ضروری است. این محصول را می توانید برای ساختمان های مسکونی، ویلاها و همچنین ساختمان های تجاری و پزشکی نیز سفارش دهید. باید به این مطلب توجه کنید که حفاظ های ساختمانی را فقط قرار است یک بار سفارش دهید پس بهتر است مدلی انتخاب کنید که بالاترین درجه حفاظتی را داشته باشد.

حفاظ ثامن با تولید انواع حفاظ های ساختمانی دست شما را برای انتخاب باز گذاشته است تا بتوانید با توجه به بودجه و نیاز خود ایمن ترین مدل حفاظ دیوار را سفارش دهید. به این نکته توجه کنید که هرچقدر هم برای حفاظت از ساختمان هزینه کنید کم است. اما حفاظ های آهنی در مقابل روش ها حفاظتی هوشمند قیمت مناسب تری دارند و امنیت ساختمان را به طور کامل تضمین می کنند. در این مطلب با انواع حفاظ های ساختمانی آشنا خواهید شد تا بتوانید بهترین حفاظ روی دیوار را انتخاب کنید.

 

ایمن ترین مدل حفاظ دیوار 68545351321454انواع حفاظ روی دیوار

حفاظ های روی دیوار در انواع متنوعی تولید شده است که با توجه به ویژگی آن ها می توانید ایمن ترین حفاظ دیوار را انتخاب کنید.

حفاظ نیزه ای و کلاسیک

قدیمی ترین نوع حفاظ است. برای دیوارهای کوتاه و دیوارهایی که اطراف آن کامل با ساختمان پوشیده شده است مناسب تر است. در صورتی که در ارتفاع بیش از یک متر آن را سفارش دهید امنیت نسبی فراهم می کند. مدل ساده آن امنیت بالایی ندارد و قیمت کمتری نسبت به طرح های دیگر دارد. اما مدل های دو طرفه و سه طرفه و آبشاری و یا سر خم امنیت بیشتری نسبت به مدل ساده دارند. این محصول همچنین زیبایی آن چنانی ندارد و در صورتی که امنیت ساختمان برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است و به زیبایی حفاظ نیز اهمیت می دهید مدل های مدرن برای شما گزینه بهتری خواهند بود.

حفاظ شاخ گوزنی

یکی از انواع حفاظ های مدرن است که چند سالی است طرفداران بسیاری پیدا کرده است. این مدل از ایمن ترین حفاظ دیوار های چند سال اخیر بوده است. ضریب امنیت بسیار بالایی دارد و می توانید این محصول را برای ساختمان هایی که اطراف آن باز است و ویلاهای خارج از شهر سفارش دهید. همچنین این حفاظ را می توانید با توجه به نمای ساختمان در رنگ های مختلف سفارش دهید. کلا این ویژگی تمامی حفاظ های تولید شده در حفاظ ثامن است که دست شما را برای انتخاب رنگ و تمام خصوصیات ظاهری حفاظ روی دیوار باز گذاشته است. حفاظ های مدرن را می توانید در عرض و ارتفاع و تراکم مختلف با توجه به نیاز خود سفارش دهید.

حفاظ نخل مرداب و حفاظ آفتاب گردان و حفاظ لیلیوم

از جدیدترین مدل های حفاظ روی دیوار می باشند که جزو ایمن ترین حفاظ دیوار محسوب می شوند علاوه بر زیبایی چشم گیری که دارند امنیت بالایی فراهم می کنند. شاخه های آن ها بسیار برنده هستند و در تمامی جهات چرخیده اند و به همین خاطر امکان عبور از آن ها عملا غیر ممکن است. به دلیل ظرافتی که در ساخت دارد جزو مدل های گران قیمت محسوب می شود. گل های این حفاظ ها در ارتفاع ۶۰، ۸۰ و ۱۰۰ سانتیممتری قرار داده شده اند و به طور کامل عرض دیوار را پوشش می دهد.

 

ایمن ترین مدل حفاظ دیوار 512548732102131

ویژگی های بهترین حفاظ روی دیوار

فاکتورهای زیادی در وجود دارند که با بررسی آن ها می توانید ایمن ترین مدل حفاظ دیوار را انتخاب کنید:

  • هرچه حفاظ روی دیوار شاخه های تیز و برنده بیشتری داشته باشد احتمال سرقت از آن به صفر می رسد. پس بهتر است حفاظی انتخاب کنید که بتواند به طور کامل از ساختمان حفاظت کند.
  • باید ارتفاع مناسبی داشته باشد. توجه کنید که برای دیوارهایی که خیلی کوتاه هستند نمی توانید مدل های پر پیچ و خم را انتخاب کنید. اما با انتخاب یک نرده ساده اما با ارتفاع بلند به خوبی می توانید حفاظ ساختمان را تضمین کنید
  • حفاظ ساختمان باید عرض دیوار را به طور کامل بپوشاند. به نحوی که هیچ فردی نتواند روی آن بایستد. پس بهتر است حفاظی سفارش دهید که یا بتوان در عرض های مختلف آن را انتخاب کرد یا آنقدر شاخه های زیادی داشته باشد که عرض روی دیوار را به طور کامل پر کند.
  • برای ساخت ایمن ترین مدل حفاظ دیوار حتما باید از آهن نو استفاده شود. به دلیل اینکه آهن های دست دوم و ضایعات دیگر استحکام و مقاومت اولیه را ندارند و به راحتی در اثر ضربه می شکنند یا آسیب می بینند و سارقان به راحتی می توانند از آن عبور کنند. مجموعه حفاظ ثامن برای ساخت تمامی محصولات خود از آهن نو استفاده می کند.
  • حفاظ روی دیوار نه تنها باید امنیت بالایی داشته باشد، بلکه باید طراحی آن به گونه ای باشد که زیبا باشد و با نمای ساختمان تناسب داشته باشد.
  • برای جوشکاری شاخه های حفاظ باید از گاز CO2 استفاده شده باشد. به دلیل اینکه دوام بالایی دارد و در اثر ضربه بسیار مقاوم و مستحکم است و شاخه ها از هم جدا نمی شوند.
  • برای رنگ آمیزی باید از روش الکترواستاتیک و رنگ های با دوام استفاده شده باشد تا در برابر اشعه خورشید و برف و باران استحکام داشته باشد.

خرید ایمن ترین حفاظ روی دیوار

محصولات حفاظ ثامن تمامی ویژگی های یک حفاظ خوب و ایمن را دارا می باشد. برای خرید ایمن ترین حفاظ دیوار می توانید با شماره های داخل سایت تماس حاصل نموده و از لیست قیمت انواع حفاظ اطلاع کسب کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *