حفاظ ثامن تولیدکننده برتر انواع حفاظ های ساختمانی می باشد که محصولات متنوعی را برای رفاه حال هم وطنان تولید نموده است. امروزه اکثر آپارتمان های مسکونی و تجاری دارای تراس و بالکن هستند. انتخاب بهترین حفاظ بالکن این امکان را برای شما فراهم می کند که هم بتوانید حفاظت منزل خود را تامین کنید و هم در صورتی که فرزند کوچکی در منزل دارید نیاز مبرمی به نصب یک حفاظ ایمن مطمئن دارید. در صورتی که از حفاظ مناسبی برای تراس استفاده نکرده باشید خطرات زیادی ساکنان منزل را تهدید خواهد کرد. استفاده از حفاظ بالکن نه تنها برای خانه های ویلایی تراس دار و واحدهایی که در طبقات اول واقع شده اند ضروری است بلکه حتما باید برای تمامی طبقات نصب شود.

شما می توانید با تمامی همسایگان خود هماهنگ شوید و یکجا بهترین حفاظ بالکن را برای تمامی واحدها سفارش دهید تا هم ساختمانتان ظاهر زیبا و یک دستی داشته باشد و هم در هزینه هایتان صرفه جویی شود. استفاده از نرده های آهنی یکی از واجبات هر ساختمان است. به دلیل اینکه به طور مناسبی امنیت ساختمان را فراهم می کنند. خرید نرده بالکن و تراس بهترین راه حفاظت از ساختمان در برابر سارقین و سقوط اشیا می باشد. این محصول نه تنها نقش حفاظتی دارد بلکه نقش بسیاری در زیبای و جذابیت ساختمان شما دارد. در این مطلب شما با انواع نرده بالکن آشنا خواهید شد تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید.

ویژگی های حفاظ بالکن خوب

بهترین حفاظ بالکن چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

خوشبختانه محصولات حفاظ ثامن تمامی این ویژگی ها را یکجا و کنار هم دارند. دست شما برای انتخاب باز است تا بتوانید متناسب با نمای ساختمان، بهترین حفاظ بالکن را انتخاب کنید.

بهترین حفاظ بالکن

متریال مورد استفاده برای حفاظ بالکن

بهترین حفاظ بالکن همان گونه که گفته شد از جنس آهن می باشد. برای ساخت تمامی حفاظ ها باید از آهن نو استفاده شود. به هیچ عنوان نباید از آهن ضایعات و دست دوم برای حفاظ تراس استفاده کرد. آهن در برابر ضربه و آسیب بسیار مقاوم و مستحکم است و همچنین قیمت مناسبی نسبت به متریال دیگه دارد. حفاظ بالکن چیزی نیست که بخواهید مدام عوض کنید. پس باید جنسی انتخاب کنید که هم زیبایی داشته باشد و هم بتوان با آن طراح های مختلف تولید نمود. همچنین آهن شکل پذیری دارد و بر خلاف فلزات دیگر، آن را می توان در طرح های مختلف برای حفاظ به کار برد.

انواع حفاظ بالکن

حفاظ بالکن در انواع مختلفی طراحی شده است که با توجه به بودجه و نیاز خود می توانید بهترین حفاظ بالکن را انتخاب کنید.

  1. حفاظ فرفورژه: این مدل حفاظ جزو مدل های جدید محسوب می شود که طرح ها و مدل های متنوعی دارد. این نرده را می توانید مطابق با سلیقه خود هر طرحی که دوست دارید سفارش دهید. حفاظ فرفورژه برای ساخت نیاز به ظرافت و دقت بالایی دارد و هرکسی از عهده ساخت آن بر نمی آید. به همین خاطر اجرت ساخت بالایی دارد. اما زیبایی منحصر به فردی به ساختمان می بخشد.
  2. حفاظ متحرک: حفاظ های کشویی یا متحرک که به نام حفاظ آکاردئونی نیز شناخته می شوند امنیت بسیار بالایی برای ساختمان فراهم می کنند. این حفاظ را می توانید در ابعاد مختلف سفارش دهید. ویژگی خوب این حفاظ این است که فضای بسیار کمی اشغال می کند و نهایتا ممکن است از هر طرف حفاظ ۱۵ سانتیمتر جا بگیرد که انتخاب آن برای بالکن های کوچک بسیار گزینه مناسبی است. حتما فراموش نکنید وقتی که از منزل خارج می شود حفاظ آکاردئونی را ببندید. وگرنه تضمینی برای امنیت ساختمان وجود ندارد.
  3. حفاظ ساده: حفاظ های ساده همانگونه که از نام آن مشخص است هیچ طرحی ندارد و به همین خاطر هم قیمت کمتری نسبت به حفاظ های دیگر دارد. نصب آن نیز ساده است و در صورتی که قیمت حفاظ برای شما اهمیت دارد و نمی خواهید برای نرده بالکن زیاد هزینه کنید می توانید این حفاظ را سفارش دهید.
  4. حفاظ مدرن: این مدل حفاظ نسل جدید حفاظ های بالکن است که امنیت بسیار بالایی را فراهم می کند. همچنین این مدل حفاظ نیز مانند حفاظ فرفورژه اجرت ساخت بالایی دارد اما می توان گفت ایمن ترین نوع حفاظ های بالکن می باشد. حفاظ های مدرن ترکیبی از نرده های افقی و عمودی و طرح دار است. ممکن است طرح بسیار ساده ای داشته باشد و یا طرح آن بسیار پیچیده باشد. انتخاب با شماست که مطابق با سلیقه خود طرح مورد نظرتان را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که هرچقدر که طرح حفاظ مدرن پیچیده تر باشد قیمت بالاتری نیز خواهید پرداخت.
  5. حفاظ دو جداره: یکی از بهترین حفاظ بالکن های ساخته شده می باشد که امنیت را به طور کامل برای ساختمان فراهم می کند.
  6. حفاظ های لوکس: این حفاظ ها قیمت بسیار بالایی دارند و فقط افراد خاصی این مدل را سفارش می دهند. مجموعه حفاظ ثامن بهترین حفاظ بالکن را برای تمامی سلایق و با نرخ های مختلف تولید نموده است تا شما بتوانید به راحتی انتخاب کنید.

بهترین حفاظ بالکن

قیمت حفاظ بالکن

اگر به فکر خرید بهترین حفاظ بالکن هستید باید بدانید که هرچقدر هم برای امنیت ساختمان هزینه کنید باز هم کم است. اما حفاظ های آهنی نه تنها قیمت مناسب تری نسبت به حفاظ های دیگر دارند بلکه به طور کامل امنیت ساختمان را حفظ می کنند. قیمت حفاظ های بالکن با توجه به میزان آهنی که برای تولید آن مصرف می شود قیمت گذاری می شوند. همچنین ابعاد بالکن و طرحی که انتخاب می کنید نیز در قیمت بسیار موثر است. هرچه طرح پیچیده تر باشد اجرت ساخت بالاتری دارد و مبلغ بیشتری باید هزینه کنید.

خرید حفاظ بالکن

حفاظ ثامن بهترین حفاظ بالکن را با قیمت مناسب و کیفیت عالی تولید نموده است. در صورت نیاز به خرید انواع حفاظ تراس و بالکن و اطلاع از قیمت ها می توانید با شماره های داخل سایت تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.