به این نوشته امتیاز بدهید post

حفاظ ثامن یکی از برترین تولید کنندگان حفاظ های ساختمانی می باشد که انواع متنوعی از این محصولات را با قیمت مناسب و کیفیت عالی عرضه می دارد. حفاظ استخر یکی از ضروری ترین حفاظ ها برای هر ویلا می باشد. این محصول می تواند حفاظت محیط اطراف استخر را تضمین کند. نرده دور استخر نه تنها باعث محافظت از آن می شود بلکه به آن زیبایی و جذابیت می بخشد. چندین سالی است که برای بیشتر ویلاها و یا ساختمان های بزرگ استخر می سازند. این استخرها حتما باید توسط حفاظ پوشش داده شوند. این محصول به خصوص برای خانه هایی مناسب است که فرزند کوچکی دارند و مانع از سقوط آن ها به داخل آب می شود. به دلیل اینکه کودکان تمام حواسشان به بازی و شیطنت است و به اطراف خود توجهی نمی کنند و ممکن است به داخل آب بیفتند.

ممکن است سر آن ها با لبه استخر اصابت داشته باشد که خطرات جبران ناپذیری جان آن ها را تهدید خواهد کرد. البته حفاظ استخر فقط برای حفاظت از کودکان ساخته نشده است. بلکه برای جلوگیری از افتادن تمامی افراد به داخل آب بهترین گزینه است. ممکن است در تاریکی شب افراد متوجه وجود استخر سر راهشان نشوند و به داخل آب پرت شوند. پس نیاز است که از یک حفاظ ایمن و مطمئن برای استخر استفاده کنید. حتی ممکن است در زمستان که آب استخر را خالی کرده اید اوضاع خیلی بدتر از این هم شود. به دلیل اینکه استخر خالی است و اگر کسی داخل آن سقوط کند قطعا با شکستگی های خطرناکی مواجه خواهد شد. به همین خاطر و برای رفع تمام این نگرانی ها و مشکلات بهتر است یک حفاظ ایمن برای استخر ویلای خود سفارش دهید.

حفاظ استخر 5434344435

مزایای حفاظ استخر آهنی

حفاظ استخر آهنی مزایای بسیاری دارد که به هریک از آن ها خواهیم پرداخت. این محصول عمر بالایی دارد و تا سالیان سال می توانید از آن استفاده کنید. این محصول بسیار مستحکم است و به راحتی در اثر ضربه خم نمی شود و نمی شکند. آهن نسبت به فلزات و متریال دیگر قیمت بسیار مناسبی دارد و خرید آن بسیار مقرون به صرفه است و دوام بالایی دارد. حفاظ ثامن برای رنگ آمیزی حفاظ های ساختمانی خود از روش الکترواستاتیک استفاده می کند. در این روش رنگ های پودری مقاوم و با دوام توسط دستگاه و در یک اتاقک مخصوص به حفاظ پاشیده می شود. در این روش تمامی قسمت های حفاظ به خوبی پوشش داده می شود و در مقابل رطوبت دچار هیچ گونه زنگ زدی و خوردگی نمی شود.

برای رنگ کردن حفاظ استخر از رنگ های بسیار مقاوم در برابر رطوبت استفاده می شود که کیفیت بسیار بالایی دارند. در صورتی که تمایل داشته باشید می توانید برای نرده استخر، نرده ساده و یا طرح دار سفارش دهید. دست شما برای انتخاب این محصول باز است. همچنین می توانید رنگ حفاظ را طبق سلیقه خود و متناسب با فضای داخلی استخر انتخاب کنید.

ویژگی های یک حفاظ استخر خوب

حفاظ استخر باید تراکم مناسبی داشته باشد. تراکم حفاظ فاصله میان میله های آن است. تراکم نرده ها باید به گونه ای باشد که کودکان و حیوانات خانگی از داخل آن نتوانند عبور کنند. برای این محصول می توان چند ورودی تعبیه کرد و در صورت نیاز این درب ها قابل باز و بسته شدن هستند. پس از استفاده از استخر می توان درب آن را بست تا کسی داخل آب سقوط نکند. حفاظ باید جنسی مستحکم داشته باشد که حفاظ های آهنی یکی از بهترین انواع این مدل حفاظ می باشند.

حفاظ استخر 745134543154132

قیمت حفاظ استخر

حفاظ استخر با توجه به میزان آهنی که برای تولید آن استفاده شده است قیمت گذاری می شود. هرچه آهن بیشتری برای ساخت مصرف شده باشد قیمت بالاتری دارد. میزان آهن مصرف شده به محیط دور استخر، ارتفاع و تراکم آن بستگی دارد. علت اینکه از آهن برای ساخت بیشتر حفاظ ها استفاده می شود این است که بسیار مقاوم است و قیمت مناسب تری دارد. البته هزینه ای هم بابت نصب و اجرت کار و همچنین حمل و نقل به فاکتور خرید اضافه می شود.

خرید حفاظ استخر

حفاظ ثامن تولید کننده بهترین و با کیفیت ترین حفاظ استخر است. این مجموعه محصولات خود را با قیمت مناسب عرضه می کند. برای سفارش، اطلاع از قیمت ها و خرید انواع حفاظ استخر می توانید با شماره های داخل سایت تماس حاصل نمایید. پس از ثبت سفارش مدت زمان ۷ تا ۱۰ روز طول می کشد تا حفاظ آماده شود. سپس نصاب مجرب به محل اعزام شده و محصول را نصب می کند. در صورتی که می خواهید بهترین حفاظ را برای استخر سفارش دهید حتما قبل از آن با نصاب مشورت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.