حفاظ راه پله ساده بهتر است یا فرفورژه؟

حفاظ راه پله ساده بهتر است یا فرفورژه؟ 53468545612312

حفاظ راه پله ساده بهتر است یا فرفورژه؟ آیا در خرید حفاظ راه پله دچار سردرگمی شده اید؟ با ما همراه باشید تا به این سوال شما به طور کامل پاسخ دهیم. حفاظ راه پله در انواع مختلفی طراحی و تولید می شود انتخاب را برای مشتریان سخت نموده است و نمی دانند کدام طرح را انتخاب کنند. مدل های ساده و فرفورژه با توجه به ویژگی هایی که دارند بیشترین طرفدار را در میان افراد دارد. حال باید دید هریک از این حفاظ ها چه مزایا و چه معایبی دارند تا بتوانید بهترین حفاظ را برای ساختمان خود انتخاب کنید. پس با ما همراه باشید تا هم با خصوصیات هریک از این نرده ها آشنا شوید و هم بدانید حفاظ راه پله ایده آل برای ساختمان شما کدام است.

برای راه پله های داخل ساختمان چه حفاظی مناسب تر است؟

برای راه پله های دوبلکس حفاظ راه پله ساده بهتر است یا فرفورژه؟ حفاظ ها هم برای نمای بیرونی و هم برای نمای داخلی تولید می شود. معمولا برای داخل منزل و منازل دوبلکس از حفاظ های فرفورژه استفاده می شود. به دلیل اینکه طراحی شکیل تری دارند و جلوه خاصی به داخل ساختمان می بخشند.

حفاظ راه پله ساده بهتر است یا فرفورژه؟ 53468545612312

برای راه پله های بیرونی چه حفاظی مناسب تر است؟

برای راه پله های بیرون ساختمان حفاظ راه پله ساده بهتر است یا فرفورژه؟ هریک از حفاظ های داخلی و خارجی ساختمان باید دارای ویژگی هایی باشند که متناسب با آن فضا باشد. راه پله های خارجی در صورتی که برای ساختمان های بزرگ به عنوان پله اضطراری سفارش داده شده باشند معمولا آن ها را ساده در نظر می گیرند. به دلیل اینکه تاثیر زیادی بر روی نمای ساختمان ندارد. اما برای ساختمان های دو یا چند طبقه که حفاظ راه پله تاثیر زیادی بر روی نمای ساختمان دارد معمولا برای زیباتر شدن نما از حفاظ فرفورژه استفاده می شود. البته افرادی هم هستند که از نرده ساده برای حیاط استفاده می کنند. به دلیل اینکه این محصول ارزان تر از حفاظ فرفورژه است و قیمت مناسب تری دارد.

اما افرادی که نمای ظاهری حیاط خانه برای آن ها اهمیت دارد پیشنهاد ما به آن ها حفاظ فرفورژه است. حفاظ فرفورژه ظاهر جذابی به ساختمان می بخشد و آن را می توانید در طرح های مختلف سفارش دهید. جلوه تکراری و کسل کننده ندارد و با دیدن آن سر ذوق خواهید آمد.

مقاومت در برابر عوامل خارجی

رنگ حفاظ راه پله ساده بهتر است یا فرفورژه؟ نکته ای که در هر دوی حفاظ های ساده و فرفورژه که برای خارج از ساختمان تعبیه شده مشترک است قرارگیری آن ها در مقابل تابش مستقیم نور خورشید و قرار گیری در برابر برف و باران و طوفان می باشد. خوشبختانه برای رنگ آمیزی تمامی حفاظ های تولید شده در مجموعه حفاظ ثامن از رنگ های بادوام و با کیفیت استفاده شده است. همچنین برای رنگ کردن تمام محصولات از روش الکترواستاتیک استفاده می شود و به همین خاطر ممکن است قیمت ها کمی بالاتر باشد اما حداقل خیالتان از کیفیت رنگ راحت خواهد بود. تا سالیان دراز می توانید از آن ها استفاده کنید بدون اینکه تغییر رنگ بدهند و یا دچار زنگ زدگی و خوردگی شوند.

خوشبختانه این ویژگی برای حفاظ های داخلی نیز صدق می کند. حفاظ های داخلی نیز با همین روش رنگ آمیزی شده است. اما این امکان برای مشتریان فراهم است تا با توجه به نمای ساختمان و یا نمای داخلی آن رنگ مورد نظر خود را سفارش دهند. همچنین با توجه به نمای داخلی ساختمان می توانید حفاظ ساده یا فرفورژه را سفارش دهید. اما توجه داشته باشید که حفاظ ساده زیبایی نرده فرفورژه ندارد و بعد از مدتی از آن خسته و دلزده می شوید.

حفاظ راه پله ساده بهتر است یا فرفورژه؟ 545113212789

تفاوت امنیت حفاظ ساده و فرفورژه

ضریب امنیت حفاظ راه پله ساده بهتر است یا فرفورژه؟ هر دو نوع حفاظ از آهن ساخته شده اند. در نتیجه هر دوی این محصولات ضریب امنیت یکسانی دارند. به دلیل اینکه آهن فلز بسیار محکمی است و به خوبی می تواند از سقوط کودکان و اشیا جلوگیری کند. حفاظ ها باید از آهن نو ساخته شوند که حفاظ ثامن برای تولید تمام محصولات خود از آهن نو استفاده می کند و به هیچ عنوان از آهن ضایعات استفاده نمی کند.

تفاوت قیمت حفاظ های ساده و فرفورژه؟

قیمت حفاظ راه پله ساده بهتر است یا فرفورژه؟ حفاظ ساده طرح پیچیده ای ندارد. همچنین برای ساخت آن آهن زیادی مصرف نشده است و در نتیجه قیمت مناسب تری دارد. این محصول نصب دشواری هم ندارد. اما در مقابل حفاظ فرفورژه به دلیل اینکه طرح آن پیچیده است و می توانید خودتان طرح مورد نظرتان را سفارش دهید آهن بیشتری برای ساخت آن مصرف می شود و اجرت ساخت بالاتری دارد. در نتیجه قیمت بالاتری نیز خواهد داشت. اگر به زیبایی نمای منزل خود اهمیت می دهید حتما این محصول را سفارش دهید و از جذابیت آن لذت ببرید.

البته هنوزم که هنوزه با گذشت سال های زیاد نرده های ساده نیز همچنان طرفداران خود را دارند. حفاظ ثامن به تمامی سلایق اهمیت می دهد و برای رضایت مشتریان خود انواع حفاظ راه پله را تولید می نماید.

خرید حفاظ راه پله

حفاظ راه پله ساده بهتر است یا فرفورژه؟ در این مطلب با تمام ویژگی های هر دو نوع نرده ساده و فرفورژه آشنا شدید. اما در نهایت این شما هستید که باید انتخاب کنید کدام حفاظ برای شما مناسب تر است. پیش از خرید باید تمامی جوانب را در نظر بگیرید. باید ببینید چقدر قرار است برای خرید حفاظ هزینه کنید. همچنین باید ببینید کدام حفاظ با نمای منزل شما تناسب بیشتری دارد. برای خرید انواع حفاظ راه پله می توانید با شماره های داخل سایت تماس حاصل نموده و پس از اطلاع از قیمت ها و دریافت مشاوره نرده مورد نظر خود را سفارش دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *