حفاظ شاخ گوزنی به خاطر ساختار و ویژگی هایی که دارد امروزه به یکی از مدل های پر طرفدار در میان حفاظ های ساختمانی تبدیل شده است. این محصول را می توانید برای دیوار و یا پنجره منازل و دفاتر اداری و تجاری مورد استفاده قرار دهید. این حفاظ برای تمام دیوارها با عرض مختلف قابل استفاده است. این مدل را نمی توانید برای دیوارهای خیلی کوتاه استفاده کنید. برای برقرای امنیت باغ ها، ویلاهای خارج شهر و ساختمان هایی که اطراف آن باز است بهترین حفاظ روی دیوار می باشد. در صورتی که عرض دیوار ساختمان زیاد است این محصول بهترین گزینه برای انتخاب است. حفاظ شاخ گوزنی در عرض ۵۰ تا ۹۰ سانتیمتر تولید می شود و به همین خاطر به خوبی می تواند عرض دیوار را پوشش دهد.

در صورتی که امنیت ساختمان برای شما بسیار مهم است و در منزل یا محل کار خود اشیای گران قیمت و اسناد مهمی دارید می توانید این محصول را با ارتفاع بالا سفارش دهید. حفاظ ثامن تولید کننده بهترین حفاظ شاخ گوزنی می باشد که محصولات خود را از ارتفاع ۷۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر تولید می کند. دست شما برای انتخاب باز است و می توانید مناسب با توجه به شرایط ساختمان ارتفاع مورد نظرتان را سفارش دهید. همچنین این حفاظ را می توانید با تراکم های مختلف سفارش دهید. تراکم بالای حفاظ امنیت بالاتری نیز در پی خواهد داشت. این محصول با داشتن شاخه های تیز و برنده مانع از ورود افراد و حیوانات به داخل ساختمان می شود. در صورتی منزل شما در جایی قرار گرفته که احتمال حمله حیوانات وحشی وجود دارد برای امنیت خود و خانوادتان این محصول بهترین گزینه است.

حفاظ شاخ گوزنی 4651521

اهمیت استفاده از حفاظ شاخ گوزنی

اگر در محله ای زندگی می کنید که احتمال سرقت در آن زیاد است باید به دنبال حفاظی باشید که به طور کامل امنیت ساختمانتان را حفظ کند. حفاظ شاخ گوزنی تولید شده در حفاظ ثامن به گونه ای طراحی و تولید شده است که احتمال سرقت از ساختمان را به صفر می رساند. برای ساخت این حفاظ از آهن استفاده می شود. به دلیل اینکه امنیت بسیار بالایی دارد و مستحکم است. قیمت مناسبی دارد و طول عمر بالایی دارد. برای ساخت آن، میلگردهای آهن را با دستگاه برش می دهند و نوک آن ها بسیار تیز و برنده است. به گونه ای که اکر کسی قصد عبور از آن را داشته باشد با صدمات جبران ناپذیری مواجه خواهد شد. سپس شاخه های کوچه را به شاسی اصلی وصل می کنند. حفاظ ساختمان را یک بار برای همیشه سفارش می دهید، بهتر است بهترین نوع آن را خریداری کنید.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی با توجه به وزن آن مشخص می شود. هرچه آهن بیشتری برای ساخت آن مصرف شده باشد قیمت بالاتری دارد. اما خرید این محصول به کسانی پیشنهاد می شود که هم به امنیت ساختمان خود اهمیت می دهند و هم دوست دارند محصولی خریداری کنند که قیمت مقرون به صرفه تری نسبت به روش های دیگر حفاظتی داشته باشد. در صورتی که مدت زمان زیادی از وقت خود را خارج از منزل سپری می کنید، مسافرت زیاد می روید و یا منزل شما خارج از شهر است و یا اطراف آن خالی است بهترین انتخاب برای شما حفاظ شاخ گوزنی می باشد. این محصول همچنین برای ساختمان های تجاری، مدارس، مکان های نظامی، محوطه اطراف دریاچه ها و دور باغ ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد. این حفاظ برای تمامی ساختمان ها و فضاها قابل استفاده است و بالاترین درجه امنیت را فراهم می کند.

حفاظ شاخ گوزنی 2546451

ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی

خرید حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ ثامن تولید کننده بهترین نوع حفاظ شاخ گوزنی می باشد. این مجموعه محصولات خود را با کیفیت بالا و قیمت مناسب خدمت مشتریان خود ارائه می دهد. برای اطلاع از قیمت ها، سفارش و خرید انواع حفاظ های ساختمانی می توانید با شماره های داخل سایت تماس حاصل نمایید. این مجموعه برای ساخت محصولات خود از آهن نو استفاده می کند و به هیچ عنوان از آهن ضایعات برای ساخت حفاظ استفاده نمی شود. همچنین مجموعه برای ساخت حفاظ شاخ گوزنی از تیمی مجرب و کارآزموده بهره می گیرد.

ساخت حفاظ شاخ گوزنی با توجه به عرض و ارتفاع و تراکمی که سفارش می دهید بین ۷ تا ۱۰ روز طول می شکد تا آماده ارسال شود. حتما پیش از سفارش ابتدا با تولید کننده مشورت کنید و اطلاعات لازم در خصوص دیوار ساختمانتان را در اختیارشان قرار دهید تا بتوانند بهترین ابعاد را برای ساخت به شما پیشنهاد دهند. البته تمامی ويژگی های ساختاری حفاظ سلیقه ای است و می توانید ابعاد آن را مناسب با نیاز خود تغییر داده و سپس به تولید کننده اعلام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.