حفاظ ثامن تولید کننده و عرضه کننده نسل جدید حفاظ های روی دیوار می باشد. حفاظ لیلیوم یکی از جدیدترین محصولات این مجموعه می باشد. قیمت حفاظ لیلیوم و هر نوع حفاظ دیگری یکی از مهم ترین عوامل در انتخاب نوع آن است. طراحی این محصول با الهام از گل های لیلیوم صورت گرفته است. بوته های این گل به صورت در هم تنیده و متراکم به گونه ای کنار هم قرار گرفته اند که هیچ موجودی نمی تواند از لابه لای آن های عبور کند. این حفاظ نه تنها امنیت بسیار بالایی دارد، بلکه نمای زیبایی به ساختمان می بخشد و جذابیت ساختمان را دو چندان می کند. شاخه های حفاظ لیلیوم بسیار تیز و برنده است و هیچ کس نمی تواند از آن عبور کند.

قیمت به عوامل مختلفی مانند جنس، وزن، ارتفاع، تراکم، عرض حفاظ، نوع جوشکاری، رنگ آمیزی و اجرت ساخت بستگی دارد که در ادامه مطلب به بررسی هریک از آن ها خواهیم پرداخت. پس با ما همراه باشید.

جنس

جنس یکی از موثرترین عوامل در تعیین قیمت حفاظ لیلیوم می باشد. برای ساخت اکثر حفاظ های ساختمانی از آهن و یا همان فولاد استفاده می شود. آهن در برابر برش و ضربه بسیار مستحکم و مقاوم است و به راحتی نمی توان از آن عبور کرد. این فلز خاصیت شکل پذیری بالایی دارد و به راحتی با استفاده از آن می توان انواع حفاظ را تولید نمود. برای ساخت حفاظ لیلیوم، میلگردهای آهن باید در ابعاد خیلی کوچک برش خورده و شکل دهی شوند. آهن این خصوصیت را دارد که بتوان آن را به اشکال دلخواه در آورد.

قیمت حفاظ لیلیوم 68475456463123

وزن

وزن از مهم ترین عوامل در تعیین قیمت حفاظ لیلیوم می باشد. وزن حفاظ وابسته به میزان آهنی است که برای ساخت آن به کار برده شده است. هرچه وزن بالاتر باشد قیمت بیشتری نیز خواهد داشت. اما باید توجه داشته باشید که آهن نسبت به فلزات دیگر بسیار قیمت مناسب تر است و به همین خاطر خیالتان باید از بابت قیمت راحت باشد. باید بدانید که هرچقدر هم برای حفاظت از ساختمان هزینه کنید باز هم کم است. اما حفاظ های فلزی این امکان را به شما می دهند که با هزینه کم به طور کامل از ساختمان خود محافظت کنید.

ارتفاع

ارتفاع نیز در تعیین قیمت حفاظ لیلیوم موثر است. هرچه ارتفاع بیشتری برای حفاظ در نظر بگیرید آهن بیشتری مصرف می شود و در نتیجه هزینه بالاتری خواهید پرداخت. البته این مدل حفاظ به دلیل داشتن شاخه های زیاد که در جهات مختلف به هم وصل شده اند به خوبی می تواند از ساختمان محافظت کند و بهتر است یک ارتفاع ایده آل برای ساخت آن سفارش دهید.

تراکم

قیمت حفاظ لیلیوم به تراکم آن نیز بستگی دارد. تراکم یک حفاظ تعداد شاخه هایی است که بر روی یک شاسی نصب شده اند. هر شاسی معمولا دو متر است. هر چه تعداد شاخه های بیشتری روی یک شاسی نصب شده باشد، حفاظ قیمت بالاتری خواهد داشت. تراکم بیشتر باعث می شود که امنیت ساختمان به طور کامل حفظ شود. در صورتی که امنیت ساختمان برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است می توانید این محصول را مطابق با سلیقه خود در تراکم های مورد نظرتان سفارش دهید.

عرض

عرض نیز در تعیین قیمت موثر است. عرض حفاظ باید به گونه ای باشد که هیچ کس نتوانند روی لبه دیوار بایستد و از روی حفاظ عبور کند. حفاظ لیلیوم در عرض های ۵۰ تا ۷۰ سانتیمتر تولید می شوند که به خوبی می تواند عرض دیوار را پوشش دهد.

قیمت حفاظ لیلیوم 5456461653

نوع جوشکاری

نوع جوشکاری تاثیر کمی بر روی قیمت حفاظ لیلیوم دارد اما بی تاثیر هم نیست. به دلیل اینکه امروزه برای تولید اکثر حفاظ ها از جوش گاز CO2 استفاده می شود. اما در گذشته برای جوشکاری حفاظ ها از الکترود استفاده می شد که مقاومت کمتری داشت. جوشکاری با CO2 نیاز به مهارت خاصی دارد و هرکسی از عهده آن بر نمیاد. استفاده از این روش باعث افزایش مقاومت حفاظ می شود و شاخه ها به راحتی از هم جدا نمی شوند و کاملا محکم به هم جوش می خورند. حفاظ ثامن برای تولید محصولات خود از کادری مجرب و کارآزموده بهره می گیرد. به دلیل اینکه حفاظ لیلیوم ظرافت زیادی در ساخت و طراحی دارد و باید فردی مجرب ساخت و جوشکاری آن را انجام دهد.

رنگ آمیزی

برای رنگ آمیزی از روش الکترواستاتیک استفاده می شود. رنگ آمیزی نیز از عوامل موثر در قیمت حفاظ لیلیوم می باشد. در این روش از رنگ های پودری بسیار مقاوم در برابر رطوبت و تابش خورشید استفاده می شود که قیمت بالاتری دارند. اما با داشتن کیفیت بالا، می توان از تاثیر رنگ آمیزی بر قیمت آن صرفه نظر نمود.

اجرت ساخت

حفاظ لیلیوم به دلیل داشتن شاخه های در هم تنیده و ظرافت بالا اجرت ساخت بیشتری هم دارد و مدت زمان بیشتری طول می کشد تا این محصول ساخته شود.

سفارش حفاظ لیلیوم

در این مطلب با عوامل موثر بر قیمت حفاظ لیلیوم آشنا شدید. حفاظ ثامن یکی از مجموعه های مطرح در زمینه ساخت حفاظ های مدرن می باشد. تمامی محصولات کیفیت بالایی دارند و با قیمت مناسب تولید و عرضه می شوند. برای اطلاع از قیمت ها و سفارش محصول فقط کافیست با شماره های داخل سایت تماس حاصل نموده و از مشاوره کارشناسان بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.