حفاظ شاخ گوزنی از بهترین انواع حفاظ روی دیوار می باشد که مدل های مختلفی دارد. انواع حفاظ شاخ گوزنی با توجه طرح و مدل و نوع کاربرد متفاوتند. اما تمام این محصولات از درجه امنیت بسیار بالایی برخودارند و مانع از ورود افراد به داخل ساختمان می شوند. برخی از این مدل ها را می توانید برای تراس و یا پنجره نیز سفارش دهید. حفاظ ثامن تولید کننده بهترین نوع حفاظ های شاخ گوزنی است که تمامی محصولات خود را با قیمت مناسب و کیفیت بالا عرضه می کند. این نوع حفاظ ها نسل جدید حفاظ های ساختمانی هستند که نسبت به مدل های قدیمی تر مانند حفاظ نیزه ای کلاسیک و سیم خاردار امنیت بسیار بالاتری دارند و به طور کامل از ساختمان شما محافظت می کنند.

ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی

انواع حفاظ شاخ گوزنی را می توانید در ارتفاع ۷۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر سفارش دهید. توجه داشته باشید که حفاظ های شاخ گوزنی به دلیل داشتن شاخه ها تیز و برنده برای دیوارهای کوتاه مناسب نیستند. به دلیل اینکه ممکن است باعث وارد شدن آسیب به افراد شوند. برای این دیوارها می توانید حفاظ نیزه ای با ارتفاع بلند سفارش دهید. همچنین این محصول را با توجه به عرض دیوار می توانید در عرض های ۵۰ تا ۷۰ سانتیمتر سفارش دهید تا به خوبی روی دیوار را پوشش دهد. برای ساخت شاخه ها از میلگرد ده و برای شاسی و بدنه اصلی آن از پروفیل ۲۰ در ۳۰ استفاده می شود که استحکام بسیار بالایی دارد.

همانطور که می دانید حفاظ های ساختمانی معمولا از جنس آهن ساخته می شوند. برای اینکه در شرایط آب و هوایی مختلف آهن دچار زنگ زدگی و خوردگی نشود باید رنگ زده شود. حفاظ ثامن برای رنگ آمیزی محصولات خود از روش الکترواستاتیک استفاده می کند. این روش بهترین نوع رنگ آمیزی است که در آن هیچ نقطه ای بدون رنگ باقی نمی ماند. همچنین این مجموعه از رنگ های پودری بسیار مقاوم و با دوام برای حفاظ ها استفاده می کند و تا سالیان سال می توانید از این حفاظ ها استفاده کنید بدون اینکه رنگ آن ها خراب شود و یا کیفیت خود را از دست بدهد.

انواع حفاظ شاخ گوزنی 5848964553132

انواع حفاظ شاخ گوزنی

در این مطلب قصد داریم شما را با مدل های مختلف حفاظ شاخ گوزنی و مزایای هریک از آن ها آشنا کنیم تا بتوانید بهترین نوع حفاظ روی دیوار را سفارش دهید. پس با ما همراه باشید.

حفاظ مدل شاخ گوزنی ساده

این مدل حفاظ در میان انواع حفاظ شاخ گوزنی قیمت مناسب تری دارد. اما از نظر امنیتی هیچگونه تفاوتی با دیگر مدل ها ندارد. این مدل در عین حال که طراحی ساده ای دارد با داشتن تراکم بالا به خوبی روی دیوار را می پوشاند و سارقان نمی توانند بر روی دیوار ایستاده و یا از آن عبور کنند. تمامی حفاظ های شاخ گوزنی با داشتن شاخه های تیز و برنده مانع از ورود افراد به داخل ساختمان می شوند و صدمات جبران ناپذیری به سارقان وارد می کنند.

حفاظ مدل بوته ای

حفاظ بوته ای یکی از انواع حفاظ شاخ گوزنی است که برای طراحی آن از بوته های بیابانی الهام گرفته شده است. این محصول به گونه ای طراحی شده است که شاخه های آن به صورت یکنواخت در تمامی قسمت ها جوش خورده اند و به خوبی می تواند امنیت ساختمان را فراهم کند. این نوع حفاظ به ظاهر ساختمان زیبایی می بخشد و از محصولات پرفروش تولید شده در حفاظ ثامن می باشد.

حفاظ مدل نیزار

از جذاب ترین انواع حفاظ شاخ گوزنی می باشد. برای طراحی آن از نیزارهای پر تراکم الهام گرفته شده است که هرکسی توانایی عبور از آن را ندارد.

انواع حفاظ شاخ گوزنی 654654135152

حفاظ مدل شاخ گوزنی آبشاری

مدل آبشاری یکی دیگر از انواع حفاظ شاخ گوزنی می باشد. طراحی این محصول به این صورت است که شاخه های آن به سمت خارج ساختمان خم شده اند و بسیار تیز و برنده اند. این حفاظ را می توانید در تراکم های مختلف سفارش دهید. اگر امنیت ساختمان برای شما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. حتما حفاظ روی دیوار را با تراکم بالا سفارش دهید.

حفاظ شاخ گوزنی مدل لیلیوم

حفاظ مدل لیلیوم از زیباترین انواع حفاظ شاخ گوزنی می باشد که برای ساخت و طراحی آن از گل های لیلیوم الهام گرفته شده است. این حفاظ با داشتن شاخه های پر پیچ و خم و متراکم مانع از ورود سارقان به داخل ساختمان می شود. حفاظ های لیلیوم نمای جذابی به ظاهر ساختمان می بخشند و نسبت به مدل هایی که معرفی شد اجرت ساخت بالاتری دارند. بر خلاف مدل های قبلی که به صورت تک رنگ تولید می شوند این محصول را می توانید به صورت دو رنگ سفارش دهید. البته دست شما برای انتخاب رنگ باز است و می توانید با توجه به سلیقه خود محصول موردنظرتان را سفارش دهید.

حفاظ شاخ گوزنی مدل نخل مرداب

این مدل در میان انواع حفاظ شاخ گوزنی بسیار جذاب و زیبا است. برای ساخت آن از گل نخل مرداب الهام گرفته شده است. نه تنها نمای بسیار جذاب و زیبایی دارد بلکه امنیت بسیار بالایی را نیز رفاهم می کند.

سخن پایانی

حفاظ ثامن برای جلب رضایت مشتریان خود انواع حفاظ شاخ گوزنی را طراحی و تولید نموده است. تمامی این محصولات دارای کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشند و درجه امنیت بسیار بالایی دارند. تنها از نظر ظاهری متفاوتند که می توانید با توجه به سلیقه و نظر خود بهترین نوع حفاظ شاخ گوزنی را انتخاب کنید.

برای اطلاع از قیمت مدل های مختلف حفاظ شاخ گوزنی و دیگر حفاظ های ساختمانی و سفارش محصول مورد نظر فقط کافی است با شماره های داخل سایت تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.