انسان ها از دیرباز اهمیت زیادی به حفاظت از داشته های خود در زندگی می داده اند تا بتوانند حریم خصوصی امن و زندگی بی دغدغه ای برای خود وخانواده خود تامین نمایند. بنابراین از وسایل و تجهیزات متنوعی برای عملی کردن این خواسته خود بهره می برده اند، از جمله آنها داشتن گاوصندوق در خانه که برای اشیای قیمتی خود به کار می برند یا استفاده از درب های ضد سرقت حفاظ لیلیومی  یا حفاظ های آکاردئونی برای درب ورودی آپارتمان خود، و درنهایت استفاده از حفاظ های نرده ای برای محل های ورود یا نفوذ سارقان در بالای دیوار ها وپنجره های خود می باشد.

از طرفی دیگر دزدان و سارقان از هر روشی برای نفوذ به حریم خصوصی افراد استفاده کرده و منجر به وارد آمدن خسارات و ناامنی های جبران ناپذیری برای صاحبان اموال می گردند.

بنابراین افراد به فکر افتادند تا علاوه بر امن کردن درهای ورودی به محل کار یا زندگی خود از یکسری حفاظ های متنوع دیگر نیز بهره ببرند. همانطور که می دانیم در زمان های گذشته بیشتر از نرده های چوبی  برای جلوگیری از ورود افراد ناشناس به محل زندگی خود استفاده می کردند که بعدها فنس یا سیم های خاردار جای خود را به آن ها دادند. ولی از آنجایی که انسان ها به زیبایی نیز در کنار امنیت اهمیت فراوانی می دهند استفاده از سیم خاردار یا فنس برای آن ها جذابیت خاصی نداشته است بنابراین به فکر افتادند تا با استفاده از مواد مستحکم این حفاظ ها  را در ابعاد و اشکال متنوع و زیباتری طراحی نمایند.

یکی از این نوع حفاظ ها، حفاظ سرنیزه ای می باشد که نسبت به مدل های نوین آن ها از زیبایی و البته امنیت کمتری برخوردار هستند. ولی با این حال به دلیل اینکه می توانند ارتفاع دیوارهای کوتاه را تاحدودی بالا ببرند باز هم در امنیت ساختمان نقش مهمی ایفا کرده و همچنان مورد استفاده قرار می گیرند.

حفاظ مدل لیلیومی یکی از مدرن ترین و به روزترین حفاظ هایی است که امروزه به شدت مورد استفاده قرار می گیرد و علاوه بر ایجاد امنیت و آرامش در خانه یا محل کارتان، زیبایی خاصی نیز به ساختمان شما می بخشد. همانطور که می دانید لیلیوم نام یک گل بسیار زیباست که دارای شاخه ها و خارهای فراونی است به دلیل نوع خاص رویش این گیاهان، شاخه ها و خارهای آن ها در هم تنیده شده و به هیچ کس اجازه عبور از میان آن ها را نمی دهد. و همین ویژگی سبب شده تا این گل به پایه و اساس طراحی حفاظ های لیلیومی  تبدیل شود و نام حفاظ آهنی لیلیومی نیز برگرفته از همین گل است، که از آهن و یا میگردهایی ساخته شده که با فاصله های مشخصی کنار هم قرار گرفته اند طوری که به اصطلاح قسمت های ساقه این گل آهنی از میلگردهای با ضخامت بالا و بسته به ارتفاع دیوارها در ارتفاع های متفاوت ساخته شده تا هیچ وسیله ای امکان بریدن آنها را نداشته و اجازه تجاوز به حریم افراد توسط دزدان داده نشود. امروزه این حفاظ ها به عنوان یکی از مستحکم ترین، بهترین و البته زیباترین انواع حفاظ ها به حساب می آیند.

حفاظ لیلیومی 5458469

مزیت های استفاده از حفاظ های لیلیومی:

در کل استفاده از  هر نوع حفاظ یا روش های امنیتی برای تأمین امنیت و افزایش ضریب ایمنی محل های زندگی و کار در جوامع، کمک بسیار خوبی برای  حفظ آرامش ساکنین یا کارکنان آن محل است چرا که امنیت یکی از اصلی ترین مسایلی است که افراد به آن احتیاج دارند. در میان انواع حفاظ ها نیز حفاظ ها لیلومی به داشتن زیبایی خاص و امنیت بالا مشهور می باشند.

 

حفاظ لیلیومی 5458498

 

حفاظ مدل لیلیومی یکی از مدرن ترین و به روزترین حفاظ هایی است که توسط گروه تولیدی حفاظ ثامن، با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تولید می شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.