به این نوشته امتیاز بدهید post

خرید درب آکاردئونی

برای همه صاحبان خانه که به فکر بازسازی خانه های قدیمی یا خرید خانه های جدید هستند .ممکن است فکر کنند که کدام نوع درب را برای فضای داخلی انتخاب کنند. درب آکاردئون یک نوع  درب با مزایای متعدد است که ممکن است نظر افراد را جلب کند.

درب آکارئون شامل تعدادی صفحه است که کاربر می تواند برای باز یا بسته شدن درب آنها را جمع کرده یا  باز کند. این نوع  درب  با توجه به ساز موسیقی آکاردئون لقب گرفته است. با این حال، نامگذاری این درب دو برابر کاملاً دقیق نیست زیرا معمولاً شامل 2 ، 4 یا پانل های بیشتر است. پانل ها با کمک غلتک ها در امتداد یک مسیر حرکت می کنند. و کاربر می تواند آنها را با استفاده از یک دستگیره به یک طرف عقب بکشد.

درب آکاردئونی 56418741

3 نوع درب آکاردئونی وجود دارد:

1-درب آکاردئونی آلومینیوم

بسیاری از مردم به دلیل استحکام و دوام آن، آلومینیوم را انتخاب می کنند. به همین دلیل برای درب های آرکاردئونی  مناسب است. علاوه بر این  مقاومت آلومینیوم منجر به یک قاب می شود: نسبت شیشه که از هر ماده دیگر بیشتر است.  بنابراین افزایش دید مواد محکم خورشید را بسیار خوب تحمل می کند. و از خم شدن درب محافظت می کند. درب های آکاردئونی آلومینیومی علاوه بر اینکه در رنگ های متنوعی وجود دارند، عمر طولانی نیز دارند و در عین حال زیبا به نظر می رسند. عیب اصلی آنها گران بودن آنها است، اما با توجه به تمام مزایای آن مطمئناً یک سرمایه گذاری است.

2-UPVCدرب آکاردئونی  (پلی وینیل کلراید پلاستیکی نشده)

این گزینه بسیار ارزانتر از آلومینیوم است، اما با سرعت بیشتری ظاهر خوب خود را از دست می دهد. علاوه بر طول عمر و مشکلات خمشی ممکن است در طی سالها تغییر رنگ  داده و رنگ زرد به وجود بیاید.

3- درب آکاردئونی ام دی اف

ظاهر طبیعی عالی البته مزیت اصلی درهای آکاردئونی چوبی است. بعلاوه ، تولیدکنندگان از چوبهای مهندسی شده  که در نتیجه اتصال لایه های چوب با چسب حاصل می شوند. برای تولید این نوع درها استفاده می کنند. اگرچه چوب مهندسی شده عمر بیشتری نسبت به چوب طبیعی دارد.اما در نهایت رطوبت داخلی آن منجر به خم شدن می شود. در مورد تعمیر و نگهداری چوب مهندسی بین آلومینیوم و UPVC در آن مقیاس قرار دارد. به این معنی که نسبت به UPVC کمتر به نگهداری نیاز دارد اما بیشتر از آلومینیوم است. زیرا از آنجایی که درب آکردئونی وزن بالایی دارد به مرور زمان خود را انداخته و ترک بر می دارد. د رنتیجه قول زیبایی ظاهری و قیمت مناسب این نوع درب را نخورید و به دنبال مدل هایی از جنس مستحکم و با مقاومت بالا باشید. که کارایی لازم را داشته باشد.

در کل آنچه درباره جنس درب های آکاردئونی مرسوم تر  است این است که چهارچوب این درها از جنس آهن است که به شکل پروفیل ساخته شده اند و دورن آن از به صورت مورب، افقی و عمودی از پروفیل پر شده است، در بالای آن یک ریل فلزی نصب شده است و یک بخشی  که وزن درب را تحمل می کند و  در قسمت پایینی درب آکاردئونی نیز ریلی وجود دارد که مسئول باز و بسته شدن درب هستند.

انواع طرح ها و مدلهای درب آکاردئونی

تنوع در مدل ها و طرح های حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی، کار خرید و انتخاب را برای انواع سلایق راحت کرده است:

به تعداد مشبک های استفاده شده در درب آکاردئونی، گل گفته می شود، وجود سه تا پنج گل در این مدل درب های ضد سرقت، استاندارد است.

اما هرچه تعداد ردیف و گلهای این نوع درب ضد سرقت بیشتر باشد، ضریب امنیت آن نیز به مراتب  بیشتر خواهد بود. به عنوان مثال درب اکاردئونی 5 گل دوجداره یک دزدگیر به تمام معنا است، ایمنی این مدل به اندازه ای است که  سارقین برای باز کردن آن نیاز به دستگاه سنگ فرز  دارند، که حتی سارقین حرفه ای نیز قادر به باز کردن آن نیستند.

برای حفاظت و امنیت بیشتر در پشت درب اصلی خانه، حفاظ آکاردئونی آهنی نصب می شود، برای افزایش امنیت روی این درب آهنی یک قفل امنیتی دیگر  زده می شود که تنها یک کلید ویژه دارد و با هیچ کلیدی دیگری باز نمی شود!

از مزایای  دیگر حفاظ آکاردئونی این است که محدودیتی برای نصب در مکان ویژه ای را ندارد و می توان آن را برای محافظت از ساختمانهای اداری، تجاری، مسکونی و… نصب کرد. حفاظ درب آکادئونی به اندازه ای ایمن و مستحکم است که حتی بعضی از موسسات مالی، بیمه و بانک نیز از آن برای امنیت بیشتر استفاده می کنند زیرا در آکاردئونی به معنای واقعی یک سد نفوذناپذیر است.

در نتیجه اگر به دنبال امنیت بیشتری را در خانه، شرکت، اداره، ویلا و مغازه خود هستید، به فکر سفارش درب آکاردئونی باشید.

درب آکاردئونی 5869879

مشخصات درب آکاردئونی استاندارد

داشتن جنس مرغوب و باکیفیت باید از اولین ویژگیهای یک درب آکاردئونی استاندارد باشد. علاوه بر این مقطع ریلی بالای در با اندازه 50*50 ساخته می شود و مقطع کناری نیز در ابعاد 30*50 و از تسمه 20*5 در این حفاظ استفاده می شود.

سطح درب های آکاردئونی بعد از ساخت با رنگ روغنی و کوره ای رنگ آمیزی می شود. تا در برابر سرما و گرما، رطوبت و ضربه استحکام بیشتر داشته باشد. در صورت درخواست مشتری  قفل مخفی و دستگیره فانتزی نیز به این محافظ بی نظیر اضافه می شود.

استفاده از حفاظ آکاردئونی بسیار راحت است. و همچنین جای زیادی را اشغال نمی کند زیرا این دربها روی ریل بالایی و ریل پایینی حرکت می کنند. و لایه های آن قابلیت تاشوندگی دارند.

 

برای افزایش امنیت محل کار و زندگی خود، می توانید از میان طرحها و مدلهای  متنوع درب آکاردیونی، مدل و طرح حفاظ آکاردئونی دلخواه خود را از تولید حفاظ ثامن انتخاب و سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.