به این نوشته امتیاز بدهید post

یکی از عواملی که در ارزش گذاری خانه تان قطعا تاثیر به سزایی خواهد داشت انتخاب یک درب ورودی مناسب است. شاید افراد زیادی به انتخاب درب با ویژگی های ساختاری و ظاهری خوب اهمیت چندانی ندهند ولی بایستی این نکته را خاطر نشان کرد که افراد در اولین برخورد با خانه شما در ابتدا پشت درب منزلتان منتظر خواهند بود تا درب را به رویشان باز کنید، پس ذهنیت افراد در رابطه با شما در ابتدا پشت در خانه تان شکل می گیرد. پس هم از نظر نمای ظاهری آپارتمانتان و هم از نظر حفظ امنیت انتخاب یک درب مناسب بسیار مهم است.

و اما چه درب هایی برای چه نوع ساختمان هایی مناسب می باشند، چه نکاتی بایستی مد نظر قرار داده شوند؟ این ها سوال هایی هستند که در این مقاله به آن ها پاسخ داده خواهد شد. در وهله اول برای داشتن یک انتخاب مناسب از هر نظر بایستی با آگاهی و اطلاعات کافی در رابطه با کاربرد و جنس انواع درب ها برای خرید اقدام نمایید. درب ها از لحاظ جنس و نوع طراحی به انواع مختلف تقسیم بندی می شوند.

درب ورودی 45848498498

تقسیم بندی درب ها بر اساس جنس  یا مواد به کار رفته در آنها:

انواع درب از نظر طراحی آنها

بسته به نوع ورودی که می خواهید درب مورد نظر را برای آن انتخاب کنید طرح های متنوعی نیز وجود دارند که می توانید مورد توجه قرار دهید به عنوان مثال برای محل هایی چون مغازه ها، گاراژ ها یا پارکینگ ترجیحا درب های کرکره ای انتخاب می شوند که مقاوم بوده و نیاز به نگهداری و تعمیر ندارند.

درهای لولایی که بسیار پرکاربرد نیز هستند می توانند هم به عنوان درب ورودی و هم در داخل خانه بکار روند ولی برای باز و بسته شدن نیاز به فضای بیشتری خواهند داشت.

درب های فرفورژه که برای دربهای ورودی حیاط، باغ، ویلا یا آپارتمان مناسب می باشند از جنس آهن نرم هستند که می توان آن ها را به اشکال متنوعی تبدیل کرد. این نوع درب ها را می توان در ابعاد و اشکال دلخواه چه به سبک مدرن یا کلاسیک طراحی و تولید نمود.

درب های اتوماتیک: این نوع درب ها برای باز و بسته شدن نیاز به دستگیره ندارند چرا که مجهز به یک سنسور می باشند که تنها با حضور فرد در مقابل آن خود به خود باز یا بسته می شوند.

درب های ورودی محوری نیزنوع خاصی از درب ها هستند که نمای بسیار شیک و جذابی به خانه شما خواهند بخشید. در این نوع درب ها لولاهای محوری در قسمت بالا و پایین درب قرار داده می شود که در این صورت درب روی یک محور باز و بسته می شود.

از دیگر انواع درب ها که برای قسمت ورودی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند می توان به درب های کشویی، هلندی، فرانسوی و ... اشاره کرد.

درب ورودی 26512848487487

و اما در انتخاب درب مناسب توجه به چندین نکته بسیار مهم است:

تیم حفاظ ثامن در انتخاب درب مورد نظر به شما کمک میکنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.