به این نوشته امتیاز بدهید post

حفاظ پنجره فرفورژه یکی از زیباترین و ایمن ترین حفاظ هایی است که برای پنجره های موجود در ساختمان به کار برده می شود. با توجه به اینکه پنجره های طبقه اول و حتی دوم از سمت بیرونی خانه  به راحتی در دسترس هستند، این نقاط از ساختمان معمولا به عنوان نقطه ضعف های بزرگ خانه ها از نظر امنیت می باشند، و در صورت نبود هر نوع حفاظی روی آن ها در زمان عدم حضور در خانه، اموال شما  می تواند از سوی سارقان مورد سرقت قرار گیرد. پس بهتر است برای ایمن سازی این نقاط از ساختمان حتما فکرهای اساسی بنمایید. یکی از روش های مراقبت از خانه استفاده از حفاظ پنجره فرفورژه است. یکی از مکان های معتبری که می توانید با خیالی آسوده اقدام به سفارش و یا خرید این محصولات نمایید کارخانه های حفاظ ثامن می باشد، که از هر نظر چه کیفیت کار و چه شکل ظاهری آن یک محصول ایده آل با بهترین ویژگی ها را به شما ارائه خواهند داد.

حفاظ پنجره فرفورژه 47849641568496841184847458484

نام دیگر حفاظ های فرفورژه، گل نرده می باشد که امروزه بنا به دلایل متعددی چون زیبایی خاص، تنوع طرح و رنگ، محبوبیت بسیار بالایی در میان سایر حفاظ های پنجره پیدا کرده است. همانطور که می دانید فرفورژه به معنای آهن نرم شده ای می باشد که می توان آن را به روش خم کردن و فر دادن به شکل های مختلفی تبدیل کرد. فرفورژه یک واژه ی فرانسوی است و این نشان می دهد که برای اولین بار محصولات فرفورژه در کشور فرانسه تولید شده اند، در ایران نیز قدمت این حفاظ ها به دوره قاجار برمیگردد، و در طرح اولیه آنها بیشتر از حرف S استفاده می شده که بعدا اشکال و طرح های متنوع دیگر به آن ها افزوده شدند. این حفاظ ها از استحکام بسیار بالایی برخوردار بوده و از نظر قیمت نیز بسیار مقرون به صرفه می باشند.

بهترین حفاظ پنجره فرفورژه چه ویژگی هایی دارد:

مهمترین وظیفه حفاظ ها برقراری امنیت ساختمان مورد نظر است، بنابراین جنس این حفاظ ها بایستی از فولاد درجه یک و یا دو باشد. در صورت استفاده از ضایعات آهن در ساخت این حفاظ ها، قطعا به راحتی توسط ابزار آلات سارقان شکسته یا بریده می شود و امنیت حفاظ ها زیر سوال خواهد رفت.

پس از توجه به جنس حفاظ ها، هم خوانی این سازه ها با سایر بخش های ساختمان نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به عنوان مثال در صورت انتخاب یک طرح خاص برای نرده های راه پله منزلتان، بهتر است سایر محصولات فرفورژه ی انتخابی خود از جمله حفاظ پنجره را نیز از همان طرح انتخاب نمایید.

نصب حفاظ پنجره فرفورژه علاوه بر زیبایی خاصی که به نمای ساختمان می بخشد دارای مزایا و منافع متعددی می باشد که در زیر به چند مورد از آنها اشاره می نماییم:

حفاظ پنجره فرفورژه 7968749684965415641641894

چگونگی تعیین قیمت حفاظ های پنجره فرفورژه:

 

درست است که نصب حفاظ پنجره فرفورژه کار راحت و سریعی می باشد ولی حتما باید در این مرحله نیز استاندارهای لازم رعایت گردد تا امنیت لازم برای خانه برقرار شود. شما می توانید محصول خود را ازسازندگان یا فروشندگان معتبری چون حفاظ ثامن خریداری نمایید تا خیالتان از بابت نصب صحیح و اصولی آنها راحت باشد.

در رابطه با نصب این حفاظ های پنجره باید گفته شود که پس از انتقال حفاظ ها به محل مورد نظر معمولا با روش جوشکاری حفاظ را چهارچوب پنجره ها جوش می زنند.

در آخر اینکه به شما توصیه می کنیم قبل از اقدام به خرید حفاظ پنجره فرفورژه از مشاوره های مفید شرکت تولیدی برتر حفاظ ثامن استفاده نمایید و در صورت تمایل از محصولات آنها بازدید انجام داده و سپس درخواست خود را سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.