5/5 - (5 امتیاز)

آشنایی با درب آکاردئونی در تجریش

قبل از صحبت در مورد درب آکاردئونی در تجریش لازم است شما با این منطقه آشنا شوید. می توان گفت که تجریش یکی از محله های کلان شهر در استان تهران می باشد. میدان تجریش که نقطه‌ی پایانی خیابان ولیعصر می باشد. از جمله مکانهای شلوغ تهران و یکی از مکان های تجاری به شمار می رود. آب و هوای تجریش سرد و خنک می باشد در دامنه رشته کوه البرز قرار دارد.

حفاظ درب آکاردئونی در تجریش

حفاظ درب آکاردئونی امروزه سیستم های حفاظتی مختلفی برای برقراری امنیت در ساختمان ها طراحی و ساخته شده اند. که به برخی از آنها ساده تر و برخی پیچیده تر می باشند. می‌توان گفت که درب های آکاردئونی از محکم ترین و ساده ترین سازه هایی برای حفاظت هستند. شما با نصب کردن درب آکاردئونی در واقع می توانید. از ورود افراد سارق به داخل ساختمان تان جلوگیری کنید. در واقع این نوع سازه از مجموعه درب های ضد سرقت به حساب می آید. که قابل نصب در هر گونه فضایی می باشد حفاظ آکاردئونی در مواقع جمع شدن می‌توان گفت که شباهت زیادی به ساز آکاردئون دارند. شما درب آکاردئونی را می توانید در یک طرف به صورت فشرده جمع کنید و دوباره در مواقع استفاده به شکل اولیه خود برگردانید.

انواع حفاظ و یا درب های آکاردئونی در تجریش

 شما در بازار می توانید انواع مختلفی از درب آکاردئونی در تجریش را ببینید. که معمولاً نام ها و برندهای متفاوتی دارند که از نوع متداول‌ترین آن‌ها می توانیم به صورت سه گل و یا سه لوزی نام برد که اینگونه درب ها معمولاً امنیت را تا ۹۰ درصد تضمین می کنند. به همین علت خریداران حفاظ های آکاردئونی در بیشتر مکان ها برای بالا بردن امنیت از حفاظ های آکاردئونی استفاده کند.

بیشتر افرادی که قفل ساز هستند توصیه آنها این است که برای بالا بردن امنیت معمولاً از قفل های مخفی که در بدنه درب تعبیه می‌شود. استفاده شود و همچنین تعداد حلقه های قفل بیشتر برای درب های آکاردئونی استفاده شود. درب های آکاردئونی معمولاً دارای انواع مختلفی هستند. اگرچه در واقع در بازار بیشتر از حفاظ آکاردئونی از نوع آهن است. اما انواع حفاظ آکاردئونی فقط از نوع آهنی نیست .

انواع حفاظ های آپارتمانی شامل مواردی از جمله حفاظ آکاردئونی آهنی، حفاظ های آپارتمانی mdf حفاظ های آکاردئونی pvc. حفاظ آهنی به دلیل تحمل و مقاومت بالایی که دارند و برای فضاهای که خارج از محیط هستند. معمولاً استفاده می شوند مورد استفاده قرار می گیرند. و این درب ها در مقابل هرگونه خراشیدگی و عوامل محیطی و همچنین رطوبت با توجه به اون رنگی که دارند مقاومت بالایی را دارد.

استفاده از حفاظ های آکاردئونی در تجریش چه مزایایی می تواند داشته باشد:

از مهمترین مزیت هایی که درب آکاردئونی در تجریش دارند این است که به صورت کشویی ریلی باز و بسته می شوند و در واقع این. روش طرفداران بسیاری را دارد همان طوری که این درب ها در واقع به صورت ریلی باز و بسته می شوند. وزن کمتری را هم دارند این نوع درب ها معمولا  فضای خیلی کمی رو در بر می‌گیرند.

همین مزیت برای خیلی از افراد بسیار مهم و ضروری است. مخصوصاً برای آنهایی که در آپارتمان هستند. از لحاظ ظاهر و دارای انواع مختلف و زیبایی هستند باعث میشه که ساختمان نمای زیبایی داشته باشه. نصب کردن این نوع حفاظ ها کم هزینه و آسان است.  با توجه به اینکه برای این نوع درب ها  از رنگ های کوره ای رنگ آمیزی می‌شوند و در هر زمانی که بخواهند می توان رنگ مورد نظر را تغییر داد .

همچنین بر روی درب ورودی که نصب می‌شوند. بنابراین افراد سارا باید از چند مرحله عبور کنند که این امر برای آنها بسیار وقت گیره بعضی از این حفظ ها امنیت شان به حدی بالاست که حتی افراد سالم می توان از مرحله اول عبور کنند دربهای یا حفاظ های آکاردئونی با توجه به اون ساختاری که دارند دارای طول عمر بالا و مقاومت بسیاری هستند. و معمولاً در مقابل شرایط جوی و خراب و فرسوده نمی شوند. این نوع درب ها با توجه به درخواست مشتری می تواند قفل های آشکار و یا قفل های مخفی داشته باشند. که البته قفل های توکار می تواند بهتر باشند.

حفاظ آکاردئونی ۵ گل در تجریش

درب آکاردئونی 5گل در تجریش که از انواع حفاظ های آکاردئونی می باشد. به عنوان یک کابوسی برای افراد سارق محسوب می‌شود چرا که از ایمن ترین حفاظ ها می باشد. که هیچ کدام از افراد زیر قادر به عبور کردن از این نیست این نوع حفاظ ها که به آنها در واقع حفاظ های پنج گل دوجداره و یا حفاظ های تمام گل نیز گفته می‌شوند. از لحاظ زیبایی هم می‌توان گفت نسبت به سایر حفاظ های آکاردئونی برتر هستند.

حفاظ آکاردئونی ۵ گل که از جدیدترین دستاوردهای افراد متخصص در حوزه تولید و طراحی درب آکاردئونی می باشد. در واقع حفاظ های درب آکاردئونی دو گل، آکاردئونی سه گل، حفاظ آکاردئونی چهار گل که  احتملی بسیار کمی وجود دارد افراد سارق حرفه‌ای بتواند. از آنها عبور کنند البته امنیت این نوع درب ها بسیار بالا و تضمینی می باشد. ولی احتمال یک درصد عبور افراد سارق نیز وجود دارد.

امنیت حفاظ آکاردئونی ۵ گل

به همین دلیل طراحان درب آکاردئونی در تجریش با تحقیقات بسیار زیادی حفاظ های آکاردئونی ۵ گل و یا همان حفاظ تمام گل را طراحی کرده و این فازها هرگونه نقصی را که در سایر حفاظ های آکاردئونی بود رو رد کردن و به عنوان مطمئن ترین و امن ترین حفاظ آکاردئونی شناخته شده‌اند.

حفاظ آکاردئونی ۵ گل در تجریش دارای چه ساختاری می باشد؟ این نوع حفاظ آکاردئونی دارای ۵ لوزی است که دوتا در عقب و سه تا در جلو قرار دارند این نوع حفاظ های آکاردئونی از سه لایه تسمه به صورت عمودی ساخته شده که گل ها یا همان لوزی ها در بین این گونه تسمه ها قرار گرفته است.

از جمله مزایای است استفاده از درب آکاردئونی ۵ گل در تجریش می توان گفت به دلایل استفاده از فلز و لوزی های بیشتر دارای بالاترین امنیت می باشد. ظاهر بسیار زیبایی نیز دارد به خاطر اینکه پنج گل می باشد. با توجه به اینکه این نوع حفاظ معمولاً دارای تراکم بسیار بالا می باشد. و سارقین به هیچ روشی با استفاده از و نمی توانند از آنها عبور کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.