به این نوشته امتیاز بدهید post

امروزه یکی از فاکتورهای مهمی که برای هر خانه و خانواده ای بسیار حائز اهمیت است این است که امنیت و آرامش محل زندگی در هر شرایطی حتی دور بودن از منزل برقرار بوده و امکان دسترسی هیچ سارقی به محل زندگی وجود نداشته باشد. بدین منظور یکی از اولین و البته به صرفه ترین کارهایی که باید صورت گیرد نصب یک حفاظ محکم و ایمن روی دیوار از جمله حفاظ بوته ای خاردار می باشد. پس از گذر از استفاده سیم های خاردار به عنوان حفاظ های ساختمانی، برای سالیان متمادی افراد از حفاظ های میله ای به عنوان تنها گزینه برای امنیت استفاده می کردند. ولی هر کدام از این حفاظ ها در کنار دارا بودن مزایایی چون ایجاد امنیت دارای معایبی نیز بوده اند که استفاده از آن ها در سال های اخیر را به میزان زیادی کاهش داده است. از جمله معایب آنها می توان به این نکته اشاره کرد که افراد به آسانی می توانستند روی دیوار و کنار این حفاظ های میله ای  بایستند و با ابزار مختلف یا از روی آن عبور کنند و یا به راحتی یکی از این میله ها را بریده یا خم کنند و از آن رد شوند، از سوی دیگر شکل میله ای و ساده ی این نوع حفاظ های روی دیوار زیبایی نمای ساختمان را نه تنها زیباتر نکرده بلکه به آن آسیب نیز می زد. امروزه انواع متعددی از حفاظ های روی دیوار وارد بازار شده اند که از جمله آنها می توان حفاظ های شاخ گوزنی، نیزه ای، لیلیوم، کلاسیک و حفاظ های بوته ای خاردار اشاره کرد که به عنوان یکی از جدید ترین و پر امنیت ترین حفاظ ها شناخته می شود.

 

حفاظ بوته ای خاردار 874874848747848

حفاظ بوته‌ای خار‌دار

حفاظ بوته ای نوعی از حفاظ های خاردار می باشد که روی سر در آپارتمان ها و دیوار ها جهت حفظ امنیت و همچنین زیبایی استفاده می شود، این سازه ازجنس فلز و با میلگرد هایی تیز و فرم داده شده نمره 10 می باشد که با دقت در کنار هم قرار داده و در سایز و اندازه های مهندسی شده به هم جوش داده می شوند. این نوع حفاظ ها یکی از پرتراکم ترین و مستحکم ترین نرده دیوار ها شناخته می شود و شما می توانید با وجود این نرده ها روی دیوار بدون نگرانی از ورود هیچ سارق و حتی جنبنده ای به مسافرت های چند روزه خود رفته و از سفر خود لذت ببرید. نرده بوته ای طرح خود را از خارهای بیابان الهام گرفته است. همانطور که دست زدن به خارهای بیابان کاری دشوار و البته دردناک است، بنابراین با وجود این نرده ها نیز جسارت عبور از میان آنها نیز به صفر می رسد. به همین دلیل است که گفته می شود با حفاظ های ساختمان بوته ای می توان امنیت بی پایان را تجربه نمود. گفته می شود حفاظ مدل بوته ای  نوعی از حفاظ شاخ گوزنی باز طراحی شده می باشد که بنا به نظرات مشتریان تغییراتی در حفاظ های شاخ گوزنی صورت گرفته و نتیجه آن حفاظ بوته ای خاردار شده است. این سازه یکی از انواع حفاظ های خاردار و تیز و برنده می باشد و یکی از مزایای مهم آن زیبایی خاص با شاخ های در هم پیچیده اش می باشد. این حفاظ ها را علاوه بر روی دیوار های ساختمان می توان به عنوان حفاظ پنجره ها نیز نصب نمود.

مهم ترین ویژگی های حفاظ ساختمان بوته ای

مهم ترین ویژگی حفاظ بوته ای عبارتست از :

در صورت استفاده از آهن آلات با کیفیت و البته در مقادیر استاندارد می توانید از داشتن حفاظ بوته ای خاردار با کیفیت با ماندگاری طولانی مدت بهره ببرید، پس کارخانه های تولیدی صنایع فلزی حفاظ ثامن به شما توصیه می کنند کیفیت را فدای کمیت نکرده و محصولی مرغوب و عالی سفارش دهید تا امنیت ساختمانتان به درستی حفظ گردد. چرا که هدف از طراحی و تولید این نوع نرده ی بوته ای و حفاظ های روی دیوار ایجاد امنیت بسیار بالا می باشد چون در صورت بودن امنیت، آرامش وآسایش شما هموطنان نیز فراهم خواهد بود .

 

حفاظ بوته ای خاردار 7489748418514854

 

ساختار حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای به سبب برخورداری از شکل ظاهری و ویژگی های که داراست، در مکان های متعددی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین با توجه به اینکه این نوع حفاظ ها را می توان در ارتفاع ها و تراکم های متغییر ساخته و تولید نمود، بنابراین قابل نصب در مکان های مختلف از جمله پایگاه های نظامی، بخش های مختلف فرودگاه ها، مدارس، منازل شخصی، شرکت ها، مجتمع های مسکونی، هتل ها و همچنین مناسب برای استفاده در زندان ها می باشد. کاربرد بالای این محصول سبب شده تا سهم عمده و قابل توجهی از فروش در بازار به آن اختصاص یابد.

حفاظ بوته ای خاردار در قواره های ۲ متری ساخته می شود، به صورت دو ردیف موازی کنار هم با ارتفاع همسان که سبب شده است تا عرضی مناسب، حدود ۱۵ سانتی متر در راس نرده حفاظ بوته ای داشته باشیم . این عرض در بالاترین قسمت حفاظ سبب شده است تا امنیت حفاظ بوته ای به صورت قابل ملاحظه ای افزایش یابد . در تولید این محصول از ۷ ردیف استفاده می شود . افزایش یک ردیف میلگرد، عرض این نرده را تا ۷۰ سانتی متر افزایش می دهد که این عرض مناسب، ایستادن سارقان بر روی لبه دیوار را عملا به صفر می رساند . این نوع از حفاظ بوته ای توسط میگرد۱۰ ساخته شده و ارتفاع آن را بر حسب ارتفاع دیوار محاسبه می شود.

حفاظ بوته ای و دلیل محبوبیت آن

محبوبیت حفاظ بوته ای به دلیل استفاده اصولی و صحیح آن می باشد که منطبق بر نیاز امنیت ساختمان و زیبایی آن طراحی و ساخته می شود . اشخاصی هستند که با شکل و طراحی شاخ گوزنی موافق نبوده و این حفاظ را، ساختاری غیر استانداردو  غیر اصولی می دانند. حفاظ بوته ای و سایر مدل های نرده حفاظ روی دیوار مانند حفاظ نیزه ای، حفاظ لیلیوم، حفاظ نخل مرداب با توجه به طراحی های انجام گرفته، نظر مخالفان استفاده از نرده حفاظ نسل جدید را نیز به خود جلب کرده است. در مناطق مختلف عناوین دیگر چون  حفاظ بوته خاری ،حفاظ خار دار نیز برای حفاظ بوته ای استفاده می شود .

حفاظ بوته ای خاردار 78941968418854158415848

کیفیت حفاظ بوته ای

در کارخانه های تولیدی حفاظ ثامن به دلیل بهره بردن از آهن آلات با کیفیت، استفاده از جوش های CO2 و دو طرفه برای جوشکاری قطعات مختلف به هم، استفاده از رنگ کوره ای الکتروستاتیک که یکی از بهتری نوع رنگ آمیزی می باشد می توانید از داشتن حفاظ بوته ای خاردار با کیفیت بالا و همچنین ماندگاری طولانی اطمینان حاصل نمایید. نکته ای که اینجا قابل توجه است اینست که حفاظ بوته ای در واقع محصولی است که از نظر کیفیت و امنیت از سایرین بهتر است و به همین دلیل هم برای ساختمان های مختلف با کاربری های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل از حفاظ ها دارای طرح هایی هستند که در برابر ضربه هم محکم  هستند و استحکام و کیفیت بسیار بالایی نیز دارند.

شما می توانید برای دریافت راهنمایی ها و مشاوره های لازم در زمینه ساخت انواع حفاظ های روی دیوار و علی الخصوص حفاظ بوته ای با حفاظ ثامن تماس گرفته و از راهنمایی های و مشاوره های کارشناسان این زمینه بهره ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.