حفاظ مدل مارال

سارقین همیشه در کمین هستند و برای افزایش امنیت و آسایش ضروری است از حفاظ روی دیوار استفاده کنید. نرده مدل مارال یک نوع حفاظ روی دیوار است که به سارقین امکان ورود به ساختمان، حیاط، ویلا، بالکن، منزل و… را نمی دهد.
loading

توضیحات

نرده مدل مارال حفاظ روی دیوار

سارقین همیشه در کمین هستند و برای افزایش امنیت و آسایش ضروری است از حفاظ روی دیوار استفاده کنید. نرده مدل مارال یک نوع حفاظ روی دیوار است که به سارقین امکان ورود به ساختمان، حیاط، ویلا، بالکن، منزل و… را نمی دهد. قدیمی بودن مدل های موجود در بازار، امنیت پایین مدل های قدیمی، نداشتن زیبایی ظاهری و همچنین حرفه ای شدن سارقان، باعث شد تا نسل جدیدتری از حفاظ ها ساخته شود. حفاظ ثامن اقدام به تولید انواع حفاظ روی دیوار نسل جدید مانند حفاظ شاخ گوزنی ، بوته ای، آبشاری، لیلیوم، نیزار و کلاسیک نموده است که امکان دسترسی سارقان به حریم شخصی را به شدت کاهش می دهد. حفاظ روی دیوار دارای انواع مختلفی است که با توجه به نوع کاربری و ضخامت دیواری که حفاظ بر روی آن قرار می گیرد، تعیین می گردد.

معرفی حفاظ روی دیوار مدل مارال

یکی از راه هایی که می توانید توسط آن دیوار ها و منازل خود را از ورود غیر مجاز حفظ کنید خرید نرده مدل مارال می باشد. حفاظ مارال یکی از بهترین انواع حفاظ روی دیوار می باشد. شاید با خود تصور کنید که نصب حفاظ روی دیوار کار ساده ای است، اما در واقع نصب حفاظ بر روی دیوار یکی از کار های بسیار مشکل است که نیاز به دقت و تجربه دارد. حفاظ ثامن تولید کننده ی انواع حفاظ روی دیوار با داشتن کادری مجرب و حرفه ای همراه شماست تا بتوانید به نحو احسنت از منازل و اشیا قیمتی خود محافظت کنید.

چه عواملی بر انتخاب حفاظ روی دیوار موثر است؟

نرده مدل مارال برای انواع منازل و ویلا ها و ساختمان های اداری مناسب است. اما باید توجه کنید چه نوع حفاظ روی دیواری انتخاب کنید تا برای دیوار مناسب تر باشد. زمانی که می خواهید حفاظ روی دیوار را انتخاب کنید باید به بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته اید دقت کنید. هرچه پولی که برای امنیت ساختمان در نظر گرفته اید بیشتر باشد، انتخاب متنوع تری نیز خواهید داشت. البته سلیقه ی خریدار هم در انتخاب حفاظ روی دیوار موثر است. حفاظ ها علاوه بر جنبه ی امنیت بر روی زیبای ساختمان نیز تاثیر زیادی می گذارند. پس در انتخاب حفاظ باید ویژگی های مختلفی را در نظر بگیرید اما مهم ترین عامل در انتخاب حفاظ زیبایی و امنیت آن است.

کاربری حفاظ نیز بسیار مهم است. درست است که نرده مدل مارال برای انواع دیوار مناسب است اما باید انتخاب های خود را بررسی کنید تا حفاظی که انتخاب می کنید بالاترین درجه ی کاربری و حفاظت را داشته باشد. انواع متنوع حفاظ با ارتفاع و تراکم مختلف تولید شده است که شما می توانید با در نظر گرفتن تمامی جوانب و محل ساختمان و ارتفاع دیوار خود، بهترین نوع حفاظ را انتخاب کنید. حتی اگر محل سکونت شما در جای امنی از شهر واقع شده است، با استفاده از یک نرده کم قیمت مانند نرده ی نیزه ای از دیوار های ساختمان خود محافظت کنید. اگر در خارج شهر زندگی می کنید می توانید از حفاظ شاخ گوزنی یا مدل نیزار و یا دیگر حفاظ های سنگین برای حفاظت ساختمان استفاده کنید.

ویژگی های ساختاری حفاظ های روی دیوار

جنس و ارتفاع: نرده مدل مارال و تمامی مدل های حفاظ روی دیوار ساخت از جنس فولاد و یا آهن می باشند. جنس حفاظ یکی از عوامل مهم در انتخاب آن می باشند. ارتفاع حفاظ نیز در انتخاب آن موثر است. معمولا برای دیوار های بلند حفاظ های کوتاه تر و برای دیوار های کوتاه، حفاظ بلند تر و پر تراکم تر انتخاب می کنند. البته تمام این ها با خواست و سلیقه ی خریدار، قابل تغییر می باشند. معمولا ارتفاع حفاظ روی دیوار بین ۹۰ سانتی متر تا یک و نیم متر ساخته می شود. ارتفاع حفاظ از مهم ترین عوامل در تعیین قیمت آن می باشد. شما با توجه به بودجه و ارتفاع دیوار می توانید حفاظ انتخاب کنید اما اولویت شما باید امنیت ساختمان باشد.

تراکم حفاظ: تراکم نرده مدل مارال با استفاده از تعداد میله های عمودی در هر متر آن مشخص می شود. هرچه تراکم بالاتر باشد، میله های عمودی به هم نزدیک ترند. تراکم پایین به این معناست که فاصله ی میله ها از هم بیشتر است و تراکم حفاظ با قیمت رابطه مستقیم دارد. هرچه تراکم بیشتر باشد قیمت حفاظ روی دیوار نیز بالاتر است. تراکم بالای حفاظ باعث افزایش امنیت و زیبایی آن می شود.

به هنگام سفارش و خرید نرده ی مارال به چه نکاتی باید دقت کنیم؟

برای سفارش نرده مدل مارال پارامتر های زیر را بشناسید:

  • جنس حفاظ: همانطور که گفتیم جنس انواع حفاظ روی دیوار آهن یا فولاد است.
  • ارتفاع حفاظ: حفاظ ها معمولا در ارتفاع ۹۰ سانتی متر تا یک و نیم متر ساخته می شوند. با توجه به نیاز خود می توانید در ارتفاع مختلف حفاظ مارال را سفارش دهید.
  • تراکم شاخه های حفاظ: تراکم یعنی نسبت تعداد میله های عمودی در هر متر حفاظ. در صورتی که امنیت ساختمان برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است حتما بالاترین تراکم حفاظ را انتخاب کنید تا هیچ گونه راه ورود غیر مجازی به داخل ساختمان امکان پذیر نباشد. البته باید هزینه ی بیشتری هم بپردازید.
  • نوع حفاظ روی دیوار: می توانید برای دیوار ها انواع حفاظ مانند: نرده مدل مارال، شاخ گوزنی، سر نیزه ای، لیلیوم، نخل مرداب یا بوته ای را انتخاب کنید.

بهترین حفاظ روی دیوار کدام است؟

نرده مدل مارال یکی از بهترین انواع حفاظ روی دیوار است. حفاظ روی دیوار همیشه یکی از دغدغه های مشتریان بوده است. مشتریان مدام این سوال ها را می پرسند: بهترین حفاظ روی دیوار کدام است؟ کدام ارتفاع حفاظ برای دیوار مناسب تر است؟ چه حفاظی بر روی دیوار غیر قابل عبور است و سوالاتی از این دست. خرید حفاظ و نرده مانند لباس یا وسایل مصرفی نیست که هر روز بخواهیم آن را تعویض کنیم. حفاظ روی دیوار را یک بار برای همیشه سفارش می دهیم. باید نرده و حفاظی انتخاب کنیم که از خرید آن پشیمان نشویم و یک بار برای همیشه برای امنیت خود و ساختمانمان هزینه کنیم. این مورد برای حفاظ پنجره و درب نیز صدق میکند.

نرده مدل مارال ساخت حفاظ ثامن به گونه ای طراحی شده است که از ورود غیر مجاز رسارقان جلوگیری به عمل می آورد.  افرادی که از روی دیوار عبور می کنند افرادی قوی با وزن کم هستند که به راحتی می توانند از روی دیوار بالا بروند و از آن بپرند. در واقع باید حفاظی انتخاب کنیم که مانعی برای این افراد باشد. زمانی که از کوچه ها و خیابان ها می گذریم با حفاظ های نرده ای که بر سر دیوار خانه ها قرار داده شده اند و ارتفاع بلندی دارند مواجه شده ایم. ولی سوالی که مطرح است این است که آیا این نرده ها می توانند سد محکمی برای ورود غیر مجاز افراد باشند یا خیر. پاسخ خیر است. نرده های سر نیزه ای اصلا محافظ خوبی برای ساختمان ها نیستند و افراد به راحتی می توانند از آن عبور کنند.

مزایای استفاده از حفاظ مدل مارال

نرده مدل مارال خصوصیاتی دارد که ساختمان شما را ایمن تر می کند. یکی از این خصوصیت افزایش هم زمان ازتفاع و عرض روی دیوار است. هرچه ارتفاع دیوار بیشتر باشد، عبور از آن هم سخت تر است و زمانی که حفاظ روی دیوار قرار می گیرد، این ارتفاع بیشتر می شود. ارتفاع و عرض حفاظ به دیوار اضافه  می شود. این موضوع باعث می شود کار سارقان بسیار سخت شود و در صورتی که بخواهند از روی حفاظ عبور کنند آسیب های جبران ناپذیری به آن ها وارد می شود . عملا عبور از حفاظ مارال غیر ممکن است.

حفاظ ثامن با فروش نرده مدل مارال تمام تلاش خود را کرده است تا محصولی با امنیت و با زیبایی درجه ی یک و قابل اعتماد را تولید کند. حافظ مارال مقاوم در برابر زنگ زدگی و عبور غیر مجاز می باشد. حفاظ مارال بسیار مقاوم با تراکم بالا تولید شده است تا خیال شما از امنیت ساختمان و منزلتان راحت باشد. نرده ی مارال دارای نوک تیز و برنده است و حرفه ای ترین سارقان نیز نمی توانند از آن عبور کنند.

رنگ آمیزی حفاظ مدل مارال

رنگ آمیزی حفاظ نرده مدل مارال به دو علت انجام می شود. اول اینکه رنگ آمیزی باعث می شود حفاظ نصب شده بر روی دیوار ساختمان زیبا تر دیده شود. همچنین دومین دلیل رنگ آمیزی حفاظ های روی دیوار افزایش مقاومت حفاظ و جلوگیری از زنگ زدن آن می باشد. برای رنگ آمیزی حفاظ روی دیوار قبل از رنگ آمیزی ابتدا سطح حفاظ به صورت کامل بررسی می شود تا کیفیت رنگ آمیزی بالا رود. در صورتی که سطح حفاظ کاملا صاف و بدون ایراد باشد فرآیند رنگ آمیزی انجام می شود. در غیر این صورت ابتدا بر آمدگی ها و محل جوش میلگرد ها صاف می شود و سپس رنگ می شود.

جدید ترین روش رنگ نرده مدل مارال رنگ آمیزی به روش الکترو استاتیک است که هم رنگ در آن هدر رفت ندارد و هم تمامی قسمت های حفاظ به طور کامل رنگ می شود. از دیگر روش های رنگ میزی حفاظ ها که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است استفاده از پیستوله رنگ برای رنگ آمیزی است که کیفیت کار را بسیار بالا برده و همچنین در افزایش سرعت کار نیز بسیار کاربردی و موثر است. روش دیگر نیز قرار دادن حفاظ درون وان رنگ آمیزی است که در این روش تمام سطح حفاظ از ابتدا تا انتها کاملا رنگ آمیزی می شود و بخش سر تیز میلگرد را نیز رنگ کاملا پوشش می دهد. این روش رنگ آمیزی برای آهن حفاظ هزینه بالایی دارد و سبب می شود تا رنگ زیادی برای رنگ آمیزی استفاده شود و مصرف رنگ در آن افزایش چشمگیری پیدا کند.

نصب حفاظ روی دیوار برای چه دیوار هایی اجباری است؟

اگر امنیت ساختمان برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است از نرده مدل مارال استفاده کنید. مدل مارال یکی از بهترین و مقاوم ترین انواع حفاظ روی دیوار می باشد. اما ببینیم حفاظ روی دیوار برای کدام ساختمان ها ضروری است؟

خانه های ویلایی: خانه های ویلایی به دلیل اینکه محیط اطراف آن ها باز است، آسیب پذیری بیشتری نسبت به ورود غیر مجاز افراد دارند. در نتیجه به شدت توصیه می شود که برای خانه های ویلایی از حفاظ روی دیوار استفاده کنید. معمولا صاحبان آپارتمان ها به دلیل بسته بودن فضای اطراف بیشتر تمرکز خود را بر روی درب ورودی و پارکینگ قرار می دهند و به امنیت آن ها اهمیت بیشتری می دهند.

دیوار های کم ارتفاع: هرچه دیوار ساختمان کوتاه تر باشد، نصب نرده مدل مارال بیشتر اهمیت پیدا می کند. دیوار های کوتاه بیشتر در معرض خطر تجاوز افراد هستند. نصب حفاظ روی دیوار باعث می شود تا رد شدن از دیوار مشکل شود و امنیت ساختمان حفظ شود.

محله های با امنیت پایین تر: در صورتی که امنیت محله ی شما پایین است و به تازی خبر هایی از دزدی در همسایگان و هم محله ای ها شنیده اید، هر چه زود تر به فکر سفارش نرده مدل مارال باشید.

خانه های بیرون شهر: محله های ویلایی و حومه ی شهر نیاز به امنیت بیشتری دارند و استفاده از حفاظ روی دیوار کاملا ضروری است.

قیمت حفاظ مدل مارال

قیمت نرده مدل مارال با توجه به ارتفاع و تراکم شاخه های آن تعیین می شود. هرچه تراکم بالا تر باشد قیمت آن نیز افزایش می باید و همچنین هرچه ارتفاع نرده مارال بیشتر باشد به قیمت آن افزوده می شود. اگر امنیت ساختمان برای شما بسیار با اهمیت است حفاظی سفارش دهید که از نظر تراکم و ارتفاع بالاترین درجه ی امنیت را فراهم کند. قیمت نرده حفاظ دیوار به عوامل مختلفی که در همین مطلب ذکر شد بستگی دارد. ارتفاع، جنس حفاظ، نوع حفاظ، عرض و … از جمله این متغیرها هستند.

نصب حفاظ مدل مارال

نصب نرده مدل مارال نیازمند افرادی است که در این زمینه تجربه کافی داشته باشند. بخصوص حفاظ هایی که عرض بالاتری دارند برای نصب نیاز به مهارت کافی دارند. برای نصب حفاظ نیاز به تخریب دیوار نیست. حفاظ های روی دیوار در کارگاه ساخته می شوند و به محل نصب آورده می شوند. نصاب حرفه ای بدون اینکه به دیوار آسیبی وارد شود، حفاظ را روی دیوار نصب می کند و در صورتی که از نگران وارد آمدن آسیب به دیوار هستید این کار را به نصابان کار آزموده ی حفاظ ثامن بسپارید. چرا که نصب برای این افراد بسیار سهل و آسان است.

زمان مورد نیاز برای ساخت و نصب حفاظ مارال

ساخت نرده مدل مارال با توجه به تراکم و ارتفاع آن متفاوت است. اما به طور معمول اکثر حفاظ ها بعد از ثبت سفارس بین ۳ تا ۶ روز آماده تحویل هستند. نصب حفاظ هم به دلیل وجود کادر مجرب زمان زیادی نمی برد. مگر اینکه شرایط ساختمان و دیوار خاص باشد. مثلا ارتفاع دیوار در تمامی قسمت ها یکسان نباشد و دیوار ها همسان نباشند. باز هم نگرانی وجود ندارد. نصابان در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به نصب حافظ می نمایند.

کلام آخر

حفاظ ثامن تولید کننده ی نرده مدل مارال خدماتی از قبیل مشاوره، تولید و نصب انواع نرده دیوار از قبیل حفاظ شاخ گوزنی، بوته ای، آبشاری، لیلیوم، نیزار و کلاسیک را برای مشتریان خود فراهم آورده است. امکان ارسال و نصب توسط تیم کارشناسی مجرب به تمامی شهرستان ها وجود داشته و می توانید بدون واسطه مستقیم و بدون افزایش قیمت، حفاظ دیوار را خریداری نمایید.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “حفاظ مدل مارال”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “حفاظ مدل مارال”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *